Kaja Godek z rodziną UCIEKŁA z własnego mieszkania! "Furia aborcjonistów"

2020-10-29 19:47 pmar
Kaja Godek
Autor: Piotr Grzybowski

Jako, że od lat Kaja Godek walczyła o zmiany w obowiązującym kompromisie aborcyjnym i wykluczenie z niego tych wynikających z przesłanek eugenicznych, również na niej skupia się gniew protestujących kobiet. Działaczka tzw. ruchu pro-life nie kryła radości po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, jednak jej nastrój szybko został zmącony. Do sieci wyciekł adres, pod którym mieszka Godek, przez co zmuszona została ona do ukrywania się w innym miejscu!

Po tym, jak w czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis, który dopuszcza aborcję w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, jest niezgodny z konstytucją, Kaja Godek bez maseczki świętowała pod siedzibą tej instytucji. Już w poniedziałek Godek przyznała jednak, że zaczęto ją nachodzić we własnym mieszkaniu. - Wczoraj lewaccy bandyci podeszli pod osiedle, gdzie jest moje mieszkanie. Po 22:00 zaczęli dzwonić domofonem, trzeba było odłożyć zupełnie słuchawkę, żeby dało się spać. Jestem zagrożona - podkreśliła dobitnie.

We wtorek aktywistka pro-life poinformowała na FB, że złożyła na policji "zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oraz wniosek o ochronę osobistą w trybie pomocy dla świadka i pokrzywdzonego". Opublikowała również zdjęcia z okolic swojego osiedla, pokazujące takie napisy jak "Godek zabija kobiety" oraz wulgarne wyzwiska pod jej adresem.

Express Biedrzyckiej - Scheuring-Wielgus: Kaja Godek celowo wprowadza ludzi w błąd

Ostatecznie Godek zdecydowała się ona jednak poszukać innego lokum na nadchodzące dni. Jak powiadomiła na swoim Facebooku: - W związku z narastającą falą agresji informuję, że nie przebywam w mieszkaniu przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie - ani ja, ani nikt z mojej rodziny. Nie będę tam także przebywała w najbliższym czasie. Furia aborcjonistów pokazuje, że nie mają żadnych argumentów, dlatego posługują się terrorem. Każde poczęte dziecko ma prawo do życia. KON-STY-TU-CJA!".