Tak naprawdę wyglądają relacje ciężarnej Kasi Tusk i jej męża. Na tych zdjęciach nie ma ściemy!

2021-06-28 8:44
Kasia Tusk kwitnie w ciąży
Autor: PAPARA07 Kasia Tusk kwitnie w ciąży

Kasia Tusk (34 l.) wprost promienieje. Aż miło popatrzeć! Druga ciąża służy córce Donalda Tuska (64 l.), co doskonale widać po zdjęciach z rodzinnego spaceru po Sopocie. Kasia spędziła wspaniałe chwile wraz z mężem Stanisławem Cudnym (34 l.) i córeczką (2 l.). Rodzina wybrała się na kawę do restauracji na plaży, po drodze wstąpili też na plac zabaw. Szaleństwom dziewczynki na huśtawce nie było końca. Zobacz, jak rodzina spędziła wolny czas i jak naprawdę wyglądają relacje ciężarnej Kasi Tusk i jej męża. Na tych zdjęciach nie ma ściemy!

Kasia Tusk wygląda świetnie! Nie tak dawno dowiedzieliśmy się o drugiej ciąży córki Donalda Tuska i trzeba przyznać, że Kasia prezentuje się znakomicie. Podczas rodzinnego spaceru Kasia, jak zwykle była stylowo ubrana, a ciemna sukienka podkreślała jej ciążowy brzuszek. Wyglądała naprawdę zjawiskowo!

Nie przegap: Kasia Tusk w drugiej ciąży! Jej teściowa już oficjalnie komentuje. ZDJĘCIA

Kasia Tusk podczas spaceru chętnie uśmiechała się do męża, który troskliwie opiekował się ciężarną żoną i córeczką. Od rodziny wprost emanowało szczęście – w końcu spodziewają się drugiego dziecka. W trakcie rodzinnego wypadu nie mogło zabraknąć atrakcji dla pierworodnej córeczki. Dziewczynka świetnie bawiła się, ściskając pluszowego misia czy huśtając na huśtawce na placu zabaw. Kasia Tusk z rodziną odwiedziła też kawiarnię na plaży, gdzie był czas na złapanie oddechu przy zimnych napojach. Wspólne chwile z rodziną, spacer na świeżym powietrze – tego właśnie trzeba było Kasi.

Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE