Kasia Tusk przyłapana! Wstyd? Fanki w końcu zauważyły, chodzi o jej ciuchy

2021-06-10 12:35
Kasia Tusk
Autor: Instagram Kasia Tusk

Kasia Tusk dla wielu osób jest ikoną stylu. Swoimi stylizacjami zazwyczaj pokazuje, jak wyglądać elegancko i z klasą bez zbytniej ekstrawagancji. Propozycje blogerki zazwyczaj są proste, a jednocześnie efektowne – każda kobieta może znaleźć inspirację dla siebie. Kasia Tusk ewidentnie zna się na modzie. Nic dziwnego, że użytkowniczki Instagrama uważnie śledzą jej wybory. W końcu zauważyły coś bardzo istotnego. Czy Księżniczka Europy powinna się wstydzić?

Kasia Tusk stawia na minimalizm i stroi się tak, by nie mieć na sobie zbyt wielu sztuk ubrań czy dodatków, co sprawia, że jej stylizacje są przystępne dla innych kobiet. Zazwyczaj zbiera wiele komplementów do swoich fanek, tym razem jednak było inaczej. Kasia Tusk postanowiła wstawić grafikę złożoną ze swoich mniejszych zdjęć, na których odziana w niebieski komplet ze swojego sklepu MLE tańczy z aparatem w dłoni. Użytkowniczki Instagrama od razu zauważyły, że to już kolejny raz, kiedy córka Donlada Tusk ma na sobie ten zestaw. - I znów ten komplet – zauważyła pierwsza. - Ten komplet chyba jest w ciągłym użyciu – stwierdziła kolejna.

Nie przegap: To dziwne, jak Kasia Tusk ubiera się w ciąży! Co chce nam przekazać strojem?

Kasia Tusk ciągle w tym samym?

Kasia Tusk jednak nie przejęła się zarzutami i odpowiedziała dowcipnie. - Przysięgam, że z przerwami na pranie – odpisała, dodając roześmianą emotkę na końcu. Wiele osób publicznych unika pokazywania się lub pozowania dwa razy w tym samym ubraniu, tymczasem blogerka w ogóle się tym nie przejmuje.

Zobacz: Prawda o relacjach Donalda Tuska z córką. Kasia Tusk może się naprawdę wkurzyć! A było już tak pięknie

Ma swoje ulubione ubrania, które często zakłada i pokazuje w sesjach. Innym przykładem niż niebieski komplet jest biały sweterek w czarne, poziome paski. Pasuje do wielu okazji czy stylizacji, a Księżniczka Europy często go zakłada. Dzięki takiemu zachowaniu Kasia Tusk może wydawać się „bliższa” dla swoich odbiorców – w końcu mało kto kupuje ciuchy, by założyć je raz i schować do szafy!

Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE