Przyłapaliśmy Kasię Tusk w Warszawie! Ale wyglądała. Padliśmy na ten widok

2021-07-07 7:31
Kasia Tusk  - 2020
Autor: Piotr Hukalo/East News Kasia Tusk - 2020

Kasia Tusk (34 l.) przyłapana w Warszawie, wraz ze swoim mężem Stanisławem Cudnym (34 l.) i córeczką (3 l.). Czyżby wszyscy czekali na dziadka Donalda? Lider PO zapowiedział przecież, że zamierza spędzić więcej czasu w przyszłym tygodniu ze swoimi bliskimi. Być może mała już nie mogła się doczekać... Nie sposób oderwać też od ogromnego brzucha Kasi Tusk, który podkreśliła obcisła, satynowa sukienka.

Kasia Tusk jest w zaawansowanej ciąży i niebawem już powita na świecie kolejnego członka rodziny. Na ulicach Warszawy spacerowała ze swoim ukochanym i córką za rękę. Była ubrana w szykowną czarną suknię, czarną marynarkę i skórzane sandały.

W stolicy pojawiła się z pewnością ze względu na zapowiedziany wcześniej urlop swojego taty. Więzi rodzinne są dla nich bardzo ważne, a czas spędzany razem szczególnie wyjątkowy. Donald Tusk świetnie sprawdza się w roli dziadka, często wspomina o tym w rozmowach z dziennikarzami. Ma w końcu aż czworo wnucząt!

Nie da się ukryć, że córka polityka PO wręcz promienieje, będąc w stanie błogosławionym. O ciąży media poinformowała niedawno teściowa Kasi. Wnuczka Tuska już niebawem będzie miała rodzeństwo.

Super Raport 06.07 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL-Koalicja Polska oraz Tomasz Trela - Nowa Lewica)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE