Konrad Piasecki podziękował za wsparcie po śmierci ojca. Pokazał zdjęcia taty z młodości

2022-01-17 17:09
Konrad Piasecki
Autor: EAST NEWS Konrad Piasecki

Konrad Piasecki przeżywa trudne chwile. Niedawno pojawiła się wiadomość o śmierci ojca dziennikarza TVN. W ciężkim czasie Konrad Piasecki może liczyć na wsparcie przyjaciół z pracy, ale też widzów. Dziennikarz zabrał głos po śmierci ukochanego taty i podziękował wszystkim za słowa otuchy. Pokazał też zdjęcia ojca z młodości. Widać, że jest do niego bardzo podobny.

Żałoba i żal w rodzinie Konrada Piaseckiego. Dziennikarz, którego widzowie doskonale znają z TVN, niedawno pożegnał ukochanego ojca. O śmierci ojca redaktora dowiedzieliśmy się z kondolencji, jakie koledze złożyli przyjaciele z pracy: - Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Konradzie, jesteśmy z Tobą - napisali dziennikarza z TVN24 oraz "Faktów" TVN. Swoje słowa wsparcia skierowali do Piaseckiego także jego znajomi z Collegium Civitas, a konkretnie z Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów Collegium Civitas, to właśnie tam uczy Piasecki, prowadzi przedmiot: Warsztat radiowy. W prasie pojawiły się również kondolencje, które dziennikarzowi i jego bliskim złożyli sąsiedzi jego ojca, pana Jacka Piaseckiego.

Sam Konrad Piasecki także postanowił zabrać głos i podziękować ze wszelkie wyrazy współczucia i słowa wsparcia, które spływają do niego: - Bardzo wszystkim dziękuję za wyrazy wsparcia i ciepłe słowa po śmierci Taty - napisał Piasecki. Dziennikarz wie, że ludzka życzliwości i dobre słowa w takich tragicznych chwilach jest bezcenne.

Konrad Piasecki pokazał zdjęcia ojca z młodości. W pięknych słowach podziękował za wsparcie

W mediach społecznościowych dziennikarz TVN pokazał też zdjęcia z młodości swojego taty, widać od razu, że Piasecki odziedziczył urodę po ojcu, który jako młody człowiek wyglądał dosłownie tak, jak jego syn teraz. Pod wpisem pojawiły się słowa wsparcia, m.in. od posłanki Koalicji Obywatelskiej Iwony Hartwich: Wyrazy współczucia oraz posłanki Lewicy Anny-Marii Żukowskiej: Ogromne kondolencje, Panie Konradzie! 

Groby znanych Polaków na Powązkach w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE