Lech Wałęsa pokazuje w sieci igraszki w jacuzzi! Żona będzie zazdrosna?

2021-06-23 6:30
Lech Wałęsa
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Lech Wałęsa

Lech Wałęsa postanowił zrobić sobie przerwę i wyjechać na południe Polski, by tam odpocząć od codziennych obowiązków i nacieszyć się przepięknymi, zielonymi krajobrazami. Relację z wyjazdu zdaje na Facebooku, gdzie pokazuje zdjęcia tego, co aktualnie robi. Trzeba przyznać, że Lech Wałęsa nie próżnuje! Całe dnie spędza w jacuzzi, gdzie nie może narzekać na brak towarzystwa. Co na to Danuta Wałęsa?

Lech Wałęsa zaszył się w luksusowym hotelu w Arłanowie. Noblista może tam korzystać między innymi z basenów i strefy SPA. Najwyraźniej zrezygnował też z diety! Pokazał, czym się zajada – na talerzu widać stertę ugotowanych parówek i musztardę. Najwięcej czasu spędza jednak w wodzie, a konkretnie w jacuzzi na świeżym powietrzu. Lech Wałęsa prawie nie wychodzi z wody! Pluskając się może podziwiać przepiękne, górskie krajobrazy, jednak wydaje się, że Lech Wałęsa nie ma na to czasu…. Wokół legendy Solidarności ciągle jest pełno ludzi! Co na to jego żona, Danuta Wałęsa? Można zakładać, ze przez lata przywykła do popularności męża i takie sceny już nie robią na niej wrażenia.

Nie przegap: Majątek syna Lecha Wałęsy zwala z nóg! Czy wesprze finansowo byłego prezydenta?

Sam Lech Wałęsa wydaje się zrelaksowany i wypoczęty. Nie zapomina też dbać o zdrowie i chronić się przed upałem. Nawet podczas igraszek w jacuzzi ma na głowie kapelusz, który chroni go przed promieniami słonecznymi. W czasie upałów każdy powinien o tym pamiętać.

Zobacz: Danuta Wałęsa po latach zabrała głos na Youtubie. Takich słów na temat Kościoła nikt się nie spodziewał

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze