Leszek Miller z żoną na jubileuszu Seweryna [ZDJĘCIA i WIDEO]

2018-12-07 13:41

W czwartek w Teatrze Polskim odbył się uroczysty jubileusz Andrzeja Seweryna, dyrektora teatru. Wybitny aktor świętował 50-lecie pracy artystycznej. Na uroczystość przybyło wiele znanych osób, nie zabrakło aktorów, celebrytów, dziennikarzy i polityków. Wśród nich był także Leszek Miller z żoną Aleksandrą. Małżonkowie pierwszy raz pojawili się razem oficjalnie, na tego typu wydarzeniu, po śmierci jedynego syna. Kto jeszcze pojawił się na urodzinach? Pokazujemy w naszym wideo.

Ostatnie miesiące były trudnym czasem dla Leszka Millera i jego bliskich. Były premier stracił jedynego syna, Leszka juniora. Mężczyzna popełnił samobójstwo. Jego śmierć wstrząsnęła Leszkiem Millerem, który tuż po tragedii mówił: - Każdy kto traci swoje dziecko, dopiero wtedy może ocenić, jaki to jest potworny ból nie do zniesienia i jakie to straszne przeżycie. Człowiek ma wtedy takie wrażenie, że sam umiera. I bezlitosna śmierć nie tylko zabiera dziecko, ale też część każdego z nas - mówił poruszony.

Od tamtych tragicznych dni mięło kilka miesięcy. W czwartek Leszek Miller pojawił się wraz z żoną Aleksandrą na jubileuszu Andrzeja Seweryna, który świętował 50-lecie pracy artystycznej. To pierwsze oficjalne wyjście byłego premiera z małżonką od pogrzebu syna. Oprócz Miller i jego żony na jubileuszu Seweryna pojawili się także: Donald Tusk, Paweł Graś, była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i była prezydentowa Jolanta Kwaśniewska. Na uroczystości byli też Kuba Wojewódzki, Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą, Grażyna Torbicka i Magdalena Zawadzka. 

Odzież i obuwie w promocji? Sprawdź promocje na stronie Limango kody rabatowe.

Najnowsze