Ludzie w szoku! Mąż Kwaśniewskiej wszystko pokazał. „Ale podobny do prezydenta!”

2021-01-23 7:10
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ku uciesze fanów małżonkowie na swych profilach raczą ich zdjęciami i filmikami, odsłaniającymi kulisy ich codziennego życia. Teraz jednak mąż Kwaśniewskiej dosłownie wprawił internautów w osłupienie. Zdjęcie, które pokazał na swoim Instagramie wprawiło wielu w nie lada szok. - Ale podobny do prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego – piszą.

Ola i Kuba wielokrotnie pokazywali do siebie dystans. Tak było i tym razem. Badach z okazji dnia dziadka dodał na swój profil bardzo zaskakujące zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. A dlaczego zaskakujące? Otóż przedstawia ono… postarzonego męża Kwaśniewskiej. Jak na dziadka przystało ma on siwe włosy, brodę, a jego twarz pokrywają głębokie zmarszczki. Ludzie wprost oszaleli. Kogoś im muzyk przypomina. Kogo? „Wypisz, wymaluj teść”, „Podobny do prezydenta”, „Jakby podobieństwo do teścia troszeczkę”, „Upodobnili Cię do teścia, zresztą również przystojnego” - nie mają wątpliwości internauci. Oj, chyba coś w tym jest! Co ciekawe Ola nie skomentowała zdjęcia męża.

NIE PRZEGAP: Awantura! Danuta Wałęsa wpadła w SZAŁ przy ludziach. Szokująca reakcja Lecha

Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE