Małgorzata Trzaskowska zdecydowanie: Będę zabiegać o niezależność. Wybory 2020

2020-07-04 12:25 Łukasz Maziewski
Małgorzata Trzaskowska
Autor: Sebastian Wielechowsk / SE

Żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata, mocno zaangażowała się w kampanię wyborczą męża. Pochodząca ze Śląska żona prezydenta stolicy jest zdecydowana w swoich poglądach i nie boi się o tym mówić. W jednym z udzielonych wywiadów oznajmiła, że gdyby została pierwszą damą to będzie mocno zabiegać o niezależność.

Małgorzata Trzaskowska udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom", gdzie mówiła m.in. o swojej wizji bycia pierwszą damą. Jak uznała, nie będzie to dla niej łatwe wyzwanie, bo ma swoją wizję bycia pierwszą damą.

- Taka sytuacja będzie wyzwaniem nie tyle, by jej podołać, ile ją zmienić. Moja mama nauczyła nas, że bez względu na to, jak trudne są czasy, to my, kobiety, trzymamy nasze sprawy w swoich rękach i możemy wszystko - powiedziała Małgorzata Trzaskowska. 

Dodała, że "chce działać". 

- Na pewno nie jestem osobą osobą, która siedziałaby w miejscu i dumałaby przy mężu - stwierdziła żona prezydenta Warszawy. W kilku zdania opowiedziała także o wizji swoich aktywności i zainteresowań, jako potencjalnej pierwszej damy.

- Pierwsza dama powinna być rzeczniczką kobiet i zajmować stanowisko w tematach, które leżą na sercu im i opinii publicznej. Zamierzam zaangażować się w sprawy ważne dla kobiet, w ochronę środowiska, poprawienie stanu edukacji i dalej pracować nad projektem o przedsiębiorczości, na który poświęciłam ostatnie miesiące.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Tomasz Siemoniak: Prezydentura Dudy, to domknięcie autorytaryzmu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze