Marianna Schreiber masakruje Czarnka! "Uważam, że bycie normalnym..."

2021-09-13 8:26
Przemysław Czarnek, Marianna Schreiber
Autor: Artur Barbarowski/East News, instagram

Marianna Schreiber (28 l.), żona ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera (34 l.) dotrzymuje słowa i kontynuuje walkę o prawa kobiet i mniejszości, uderzając w ministra Przemysława Czarnka (44 l.). W rozmowie z „Super Expressem” wyznaje również, że nie miałaby problemu z tym, że jej córka kochałaby kobietę!

Przemysław Czarnek to jeden z najbardziej kontrowersyjnych członków rządu PiS, znany ze swojej niechęci do osób LGBT. Jeszcze przed objęciem resortu edukacji wzbudzał wiele kontrowersji. – Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym - stwierdził ówczesny poseł PiS i członek sztabu wyborczego Andrzeja Dudy o osobach LGBT. - Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości - mówił. Co na temat ministra Czarnka ma do powiedzenia żona jego kolegi z ław rządowych? – Komentuję słowa ministra ze względu na to, że sama jestem nauczycielką – zastrzega pani Schreiber, która właśnie pisze doktorat z pedagogiki. - Uważam, że bycie normalnym to życie w zgodzie ze sobą i innymi. Kiedy dziecko szuka swojej seksualności, to chciałabym, żeby rodzice nie wykluczali swojego dziecka, żeby je kochali i wspierali – przekonuje.

Sama chce żyć według głoszonych zasad. - Gdyby moja córeczka chciała kochać kobietę, to dla mnie ważniejsze jest to, żeby była szczęśliwa, niż żeby była z mężczyzną wbrew sobie – mówi nam Marianna Schreiber. - Chciałabym, żeby ludzie odpowiedzialni za edukację bardziej pomagali dzieciom w ich problemach: hejcie, wyśmiewaniu, wykluczeniu – także ze względu na orientację. Inaczej te dzieci później mają depresję, uciekają w używki czy samookaleczanie – wyjaśnia żona ministra Schreibera.

CZYTAJ>>>Marianna Schreiber obiektywnie o swoim ciele. Mąż z PiS się z tym zgodzi?

Marianna Schreiber pręży się nad morzem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE