"Była jak niebo". Przedstawiamy matki znanych polityków, Kaczyńskiego, Tuska, Dudy [GALERIA]

2022-05-25 12:16
Jarosław Kaczyński z mamą, Jadwigą
Autor: SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński z mamą, Jadwigą

Już 26 maja wszystkie mamy będą obchodziły swoje bardzo ważne święto. Z tej okazji Se.pl postanowił przypomnieć mamy znanych polityków. Zobaczcie naszą dużą galerię zdjęć.

Dzień Matki 2022. Wspominamy matki polityków

26 maja to szczególna data w kalendarzu. Tego dnia swoje święto obchodzą wszystkie mamy. Przy okazji otrzymują od swoich pociech życzenia, upominki oraz prezenty. Ten ważny dzień to znakomita okazja, by przedstawić mamy znanych polityków. W naszej galerii możecie zobaczyć. Prezydent co roku stara odwiedzać tak ważną osobę w swoim życiu. 

- Uff. I ja dotarłem z życzeniami osobiście. Zaskoczenie, radość i uśmiech Mamy. Bezcenne - pisał prezydent w 2020 roku.

Z kolei Donald Tusk, który stracił mamę w 2009 roku, wspominał, że "była jak niebo". Były premier wspominał, że jego rodzice bardzo się różnili. - Ojciec był surowy i wymagający, nieraz uderzył pasem, a ona zawsze przytulała, całowała, pocieszała - mówił przed laty przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

ZOBACZ TEŻ: Prezenty na Dzień Matki. Jakie upominki najczęściej wręczają Polacy?

Zobacz zdjęcia matek znanych polityków! Podobne do synów?

Donald Tusk kończy 65 lat
Sonda
Najlepszy prezent na Dzień Matki to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE