Morawiecki na przyjęciu urodzinowym 10-latki. Zachwycił go pyszny tort

2020-07-04 21:25 wp
Morawiecki na przyjęciu urodzinowym 10-latki
Autor: Facebook Mateusza Morawieckiego Morawiecki na przyjęciu urodzinowym 10-latki

Mateusz Morawiecki odwiedził w sobotę Pieniężno (woj. warmińsko-mazurskie). Dzień wcześniej otrzymał list, w którym 10-letnia Kalina zaprosiła go na wspólne świętowanie jej wielkiego dnia! Premier pojawił się na przyjęciu urodzinowym, gdzie zachwycił się pysznym tortem. Całe wydarzenie postanowił uwiecznić i pokazać w mediach społecznościowych.

Kalina to dziewczynka, która 4 lipca skończyła 10 lat. Zdecydowanie były to nietypowe urodziny, bo pojawił się na nich sam Mateusz Morawiecki. Młoda mieszkanka Pieniężna wysłała list do Prezesa Rady Ministrów, w którym zaprosiła go na przyjęcie urodzinowe: - Wiem, że Pan przyjeżdża do Pieniężna. Byłabym szczęśliwa gdyby Pan znalazł się na moich urodzinach - brzmiały ostatnie słowa niecodziennej korespondencji. Morawiecki postanowił skorzystać z zaproszenia. Całą relację ze spotkania zaprezentował w sieci. Premier wyznał, że zachwycił go pyszny tort:

Tort był pyszny, a radość Kaliny i jej mamy na długo pozostaną mi w pamięci. Warto sobie uświadomić, że w tym trudnym, emocjonalnym czasie kryzysu, koronawirusa i kampanii wyborczej najwyższą wartością wciąż pozostaje rodzina, a spory, które prowadzimy, mają tak naprawdę jeden cel - bezpieczną i szczęśliwą przyszłość naszych dzieci.

Najnowsze