Niepokojące doniesienia o Kindze Dudzie. Tak sobie radzi po rozstaniu

2021-06-15 11:50
Kinga Duda
Autor: Łukasz Gągulski Kinga Duda

Agata Duda jako pierwsza dama wiedzie zupełni e inne życie niż większość Polek, jedno jednak pozostaje bez zmian – jak każda mama martwi się o swoją jedyną córkę. Choć Kinga Duda ma już 26 lat, skończyła prestiżowe studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, na swoim koncie ma już liczne praktyki zawodowe, Agata Duda nadal ma powody do zmartwień. Jak donoszą media, nie wszystko w ich życiu układa się tak, jak tego chciały. Pierwsza dama zaczęła się niepokoić o swoją jedynaczkę.

Agata Duda zamartwia się o Kingę Dudę. Choć ze zdrowiem i życiem prezydentówny wszystko jest dobrze, według „Dobrego Tygodnia” nie można tego powiedzieć o życiu uczuciowym młodej prawniczki. Tygodnik przypomniał, że Kinga Duda była w pięcioletnim związku z Bartłomiejem, studentem medycyny i synem szanowanej endokrynolog, jednak jakiś czas temu musieli się rozstać. - Oboje uznali, że to nie ma sensu. Ona ciągle wyjeżdżała, była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęli się rozmijać. Z tego, co wiem, Kinga z nikim teraz się nie spotyka i skupia się na karierze – zdradziła przyjaciółka córki prezydenta. To tym bardziej przykre dla pary prezydenckiej, która według wcześniejszych doniesień tygodnika już miała cieszyć się na wnuki.

Nie przegap: Kinga Duda wychodzi za mąż? Nie zaprosiła swojego ojca na ślub. Dementujemy paskudną plotkę

Jak donosi „Dobry Tydzień”, ta sytuacja sprawiła, że Agata Duda zaczęła się poważnie martwić o swoją pociechę. Miała mieć nadzieję, że Kinga Duda pójdzie w jej ślady. Andrzej i Agata Dudowie pobrali się jeszcze w czasach studiów, jednak nie zapowiada się, by ich córka prędko stanęła na ślubnym kobiercu. Dla każdej matki to ogromny cios - wiele z nich chciałoby, by ich córki ułożyły sobie życie jak najszybciej.

Zobacz: Szalona zabawa Kingi Dudy w środku nocy. Papierosek, drinki i publiczne przytulasy [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Według „Dobrego Tygodnia” Kinga Duda całkowicie oddaje się pracy, a układanie życia prywatnego odłożyła na później. „Dobry tydzień” podaje, że przez pewien czas Kinga Duda była widziana blada i z papierosami w ręce – właśnie wtedy jej związek miał się rozpadać. Jak widać prawniczka postanowiła w spokoju pogodzić się z rozstaniem i nie zaczynać na razie nowego związku. Agata Duda ma się obawiać, ze takie rozwiązanie nie jest najlepsze dla 26-latki.

Sprawdź: Przyjaciółka przerwała milczenie o Kindze Dudzie. Okropne informacje

Sama zainteresowana jednak milczy na ten temat – unika rozmów na ten temat i chroni swoją prywatność. Być może niebawem wszystko się zmieni, a Kinga Duda się zakocha?

Kinga Duda przyłapana w Warszawie. Samodzielne życie pod specjalnym nadzorem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE