Wyszła prawda o Kindze Dudzie. Wszystko potwierdzone na piśmie, to pewne

2021-04-12 12:01 Anna Chenevet
Kinga Duda
Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS

Kinga Duda od początku kadencji swego ojca, budzi olbrzymie zainteresowanie Polaków. Na oczach milionów rodaków, prezydentówna rozkwitała – najpierw jako studentka, teraz jako aspirująca prawniczka. Tymczasem na jaw wyszła prawda o Kindze Dudzie. Wszystko jest już jasne i potwierdzone na piśmie. Nic się nie ukryje. Jej rodziców – Agatę i Andrzeja Dudów musi rozpierać olbrzymia duma. Taka córka to prawdziwy skarb.

A chodzi o zawodowe życie Kingi Dudy. Prezydentówna z wyróżnieniem ukończyła prawo na prestiżowym Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała już na studiach. - Jest (CV – przyp.) imponujące mimo młodego wieku. Widać, że już na studiach dbała o to, żeby zdobywać nie tylko wiedzę, ale też doświadczenie. Odbyła już pięć staży – pierwszy rozpoczęła jeszcze przed studiami. Należała do dwóch kół naukowych i nawiązała współpracę z międzynarodowymi organizacjami. Doskonale zna angielski, zdobyła najwyższy certyfikat. To odpowiedzialna, zaangażowana osoba, która postawiła na edukację i rozwój i wie, czego chce od życia – mówiła w rozmowie z „Super Expressem” Natalii Bogdan, łowczyni talentów. Wkrótce później Kinga wyjechała na staż do Londynu. Wiosną ubiegłego roku postanowiła jednak wrócić do kraju. Krótko pracowała jako doradca społeczny w Pałacu Prezydenckim. Ostatecznie Kinga postanowiła jednak skupić się na aplikacji prawniczej. Obecnie zatrudniona jest w jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Warszawie. Co tam dokładnie robi? Czym się zajmuje? To już jasne. Kancelaria bowiem udostępniła na swych stronach biogram prezydenckiej córki.

NIE PRZEGAP: Kinga Duda nie przestrzega zasad. Wszystko przez paskudny nałóg!

Dzięki temu wiemy wszystko! Jak czytamy, Kinga Duda zajmuje się następującymi obszarami: kontraktami IT, oraz sporami sądowymi i arbitrażowymi. To bardzo ambitne zadania! A jak kancelaria przedstawia Kingę? „Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Columbus School of Law (Washington D.C.)(LL.M), przewodnicząca Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ. Uczestniczyła w licznych konkursach międzynarodowych z zakresu mediacji i arbitrażu międzynarodowego, m.in. Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot. Doświadczenie zdobywała w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych, przed dołączeniem do zespołu odbywała staż w jednej z czołowych kancelarii prawnych w dziedzinie arbitrażu międzynarodowego w Londynie” - czytamy. Oj, można przeczuwać, że Kinga zrobi niebawem wielką, wielką karierę.

dr Tomasz Karauda: Zapraszam prezydenta Dudę na oddział covidowy [Super Raport]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze