Niesiołowski MASAKRUJE Jędraszewskiego, Dziwisza i Rydzyka. Na każdego coś ma [WIDEO]

2020-02-08 4:10 LIKP, KS
Politycy od kuchni. Z wizytą u Stefana Niesiołowskiego
Autor: Cezary Pecold/SUPER EXPRESS Politycy od kuchni. Z wizytą u Stefana Niesiołowskiego

Były wicemarszałek Sejmu znany jest z przywiązania do wiary. W końcu to Stefan Niesiołowski przed laty był jednym z liderów Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego. Ostatnio jest jednak mocno krytyczny wobec Kościoła katolickiego w Polsce. W programie "Politycy od kuchni" wprost zmasakrował trzy niezwykle ważne i wpływowe postacie w polskim Kościele. Te słowa na pewno nie przejdą bez echa.

Stefan Niesiołowski nie zostawił suchej nitki na ojcu Tadeuszu Rydzyku, kardynale Stanisławie Dziwiszu i arcybiskupie Marku Jędraszewskim. Zobacz, co powiedział Niesiołowski Kamilowi Szewczykowi i Piotrowi Lekszyckiemu w programie "Politycy od kuchni".

- Chodzące nieszczęście - tak były wicemarszałek Sejmu podsumował Dziwisza. Więcej Niesiołowski powiedział o Rydzyku i Jędraszewskim. - Jest wyjątkowym szkodnikiem. Nie bardzo wiadomo, czy jest umocowany gdzieś na zewnątrz, czy są to jego autorskie działania. To jest niejasne. Postać mętna, tajemnicza, szkodliwa dla Kościoła i dla Polski - ocenił redemptorystę. Z kolei o metropolicie krakowskim Niesiołowski powiedział, że jest "kapelanem PiS-u". - Podlizuje się ludziom chorym z nienawiści - przekonywał były wicemarszałek Sejmu. - Dla mnie Jędraszewski jest jedną z najpaskudniejszych postaci współczesnej Polski (...) To jest odrażające. Tak musiała wyglądać inkwizycja: "w imię Boga i miłości bliźniego podpal, bracie, ten stos" - stwierdził Niesiołowski. 

ZOBACZ TAKŻE: Szokująca teoria Senyszyn o Rydzyku i jego kolegach. Nigdy jej tego NIE DARUJĄ [WIDEO]

Traumatyczne wspomnienia z więzienia, pikantne kulisy polskiej polityki i miażdżące przenikliwe analizy. Prawdziwa twarz jednego z najbarwniejszych polskich polityków ostatnich 30 lat. Niesiołowski bez cenzury opowiada m.in. o Lechu Wałęsie, Bronisławie Geremku, Jarosławie Kaczyńskim, a nawet Janie Pawle II. Chcesz się dowiedzieć więcej o Stefanie Niesiołowskim? Książka "Niesiołowski" Piotra Lekszyckiego jest już do kupienia w dobrych księgarniach stacjonarnych i internetowych TUTAJ MOŻESZ JĄ ZAMÓWIĆ

 

Niesiołowski książka
Autor: SE Niesiołowski książka
Najnowsze