Ola Kwaśniewska w ROZPACZY! Jak mąż mógł jej to zrobić?! PROBLEM małżeński

2020-05-12 12:34
Ola Kwaśniewska
Autor: Gałązka/AKPA

Od przeszło 8 lat Ola Kwaśniewska jest żoną słynnego muzyka Kuby Badacha. Co prawda stronią oni od ścianek i chwaleniem się detalami życia prywatnego w mediach, jednak jak dotąd ich małżeństwo uchodziło za niezwykle zgodne. Teraz jednak na tym nieskazitelnym wizerunku pojawiła się rysa… Ta sprawa do żywego dotknęła córkę byłego prezydenta. Niestety, wiele kobiet zna ten ból.

Cała sprawa rozbija się o… zakupy. Ola lubi raczyć swoich obserwatorów w mediach społecznościowych zabawnymi historyjkami z życia wziętymi. Tym razem przytoczyła jedną, choć do śmiechu zapewne z początku jej nie było.

ZOBACZ TEŻ: Ola Kwaśniewska zachwyca dekoltem. Zobacz pikantne zdjęcie!

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego wysłała ukochanego do sklepu. „Poprosiłam męża, żeby kupił awokado i koperek i przyniósł to” - pożaliła się na Instagramie. Tym „czymś” zamiast koperku i awokado było… mango i natka pietruszki. Ups! Na szczęście nie wydaje się, że wpadka ta zaważy na małżeństwie. Dziś Ola śmieje się z tej sytuacji. Natomiast jej fanki zasypały ją wprost swoimi historiami, dotyczącymi wysyłania narzeczonych, czy mężów po zakupy. Jak widać, nie jest w tym sama! Miejmy nadzieję, że następnym razem Kuba Badach idąc do sklepu bardziej przyłoży się do zakupów i nie będzie już przysparzał swej żonie trosk!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Ola Kwaśniewska na Instagramie
Autor: Ola Kwaśniewska/Instagram
Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE