Andrzej Sośnierz
Autor: Wikipedia

Poseł Andrzej Sośnierz zakażony koronawirusem. W jakim jest stanie? Przerażające słowa

2020-11-29 15:10

Koronawirus dopadł kolejnego posła. Tym razem zakażony został polityk klubu PiS Andrzej Sośnierz (69 l.). - Fatalnie się czuję, gorączka, łamie mnie w kościach, ledwo żyję… – mówi nam Andrzej Sośnierz.

Na co dzień ostro krytykuje rząd za obraną strategię w walce z pandemią. Teraz jednak sam musi walczyć o zdrowie, bo jak nam ujawnił, i jego także dopadł koronawirus. Z uwagi na swój wiek, Andrzej Sośnierz musi szczególnie uważać i mieć się na baczności, bo polityk jest w grupie ryzyka jeśli idzie choćby o powikłania po chorobie.- Jestem chory, przebywam na kwarantannie. Ledwo żyję. Mam koronawirusa. Ale nie chcę żadnego współczucia, średnio go przechodzę. Mam gorączkę i łamie mnie w kościach jak cholera. Człowiek jest niestety zupełnie do niczego w tej chorobie... – powiedział nam poseł Sośnierz.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Sośnierz: Walka z koronawirusem to chodzenie od ściany do ściany

"Zielona Wyspa" blednie przy tym, co pokazał premier. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 163
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE