Poseł PiS drwi z programu TVN. Oberwało się znanej aktorce

2019-11-02 15:09 MN
Dominik Tarczyński
Autor: Karol Serewis Dominik Tarczyński

Dominik Tarczyński, poseł Prawa i Sprawiedliwości zamieścił na swoim profilu na Twitterze nagranie z programu TVN24 „Drugie śniadanie mistrzów”. W poście wyśmiewa uczestników, że nie znają nazw świąt.

Lawina komentarzy posypała się pod prześmiewczym postem na Twitterze, opublikowanym przez posła Prawa i Sprawiedliwości, Dominika Tarczyńskiego. Polityk zamieścił nagranie z fragmentem programu „Drugie Śniadanie Mistrzów” prowadzonego przez Marcina Mellera na antenie TVN24. 

Do studia była zaproszona czwórka gości - Justyna Sobolewska, Julia Wyszyńska, Grzegorz Kasdepke i Łukasz Orbitowski. Dyskusja na antenie dotyczyła odróżnienia święta wszystkich świętych od zaduszek czy święta zmarłych. 

Sobolewska zapoczątkowała dyskusję stawiając tezę, że 2 listopada jest święto wszystkich świętych a 1 listopada są zaduszki. Pozostali goście zaczęli się przekrzykiwać ze swoimi przekonaniami na temat tych świąt. 

- Aż mi te słowa stają w ustach. Kiedy mówiłem „Wszystkich świętych” to już wiedziałem, że paru znajomych i nieznajomych o silnych lewicowych przekonaniach mnie…- powiedział po dyskusji Marcin Meller i wykonał gest uderzenia zamkniętą pięścią. 

Dominik Tarczyński całą sytuację skwitował zdaniem - Pewnie jajeczkiem się podzielili po programie. 

Najnowsze