Posłowi PiS udało się wygrać z koronawirusem. Podziękował za modlitwę i wsparcie

2020-04-01 10:32 ABR
Edward Siarka
Autor: Piotr Wygoda/EAST NEWS Edward Siarka

Edward Siarka, poseł reprezentujący Sądecczyznę i Podhale dowiedział się, że ma śmiertelnego wirusa 22 marca. Nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, kiedy został poddany testowi razem z innymi parlamentarzystami i członkami rządu. Mógł też mieć poważne obawy jak skończy się choroba. Na szczęście udało mu się wygrać z zarazą.

30 marca Siarka poinformował na Facebooku, że opuścił Szpital Uniwersytecki w Krakowie, gdzie był leczony na covid-19. – Dziękuję wszystkim za modlitwę i wszelkie wsparcie, które otrzymywałem i otrzymuje – napisał w poście, do którego załączył zdjęcie zrobione przed wejściem do szpitala.

Członek Soldarnej Polski dostał pozytywny wynik testu na koronawirusa 22 marca. Dostał wówczas wiele słów otuchy, życzeń powrotu do zdrowia oraz deklaracji modlitwy.

– Prawdopodobnie zaraziłem się pełniąc obowiązki poselskie na spotkaniu z pracownikami Ministerstwa Sprawiedliwości. Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że dopełniłem wszystkich procedur zgodnie z zaleceniami sanepidu w celu zminimalizowania ryzyka – informował wówczas Siarka w mediach społecznościowych.

Niestety szczęścia nie miał kierowca jednego z wiceministrów sprawiedliwości, który umarł na covid-19.

Super Raport 30 III

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze