Premier Morawiecki zabrał dzieci do kina. Były przekąski i film o... Sam zobacz [ZDJĘCIA]

2021-06-13 15:00
Mateusz Morawiecki. Zabrał dzieci na film o młodych detektywach
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Mateusz Morawiecki. Zabrał dzieci na film o młodych detektywach

Premier Mateusz Morawiecki w natłoku obowiązków znalazł czas, żeby w niedzielne przedpołudnie spędzić miło czas z dziećmi. Szef rządu wybrał się z najmłodszymi pociechami do warszawskiego Kina Luna na film familijny o młodych detektywach. Wprawdzie kina otwarte są już od jakiegoś czasu, ale właśnie od dziś podczas seansu można delektować się napojami czy chrupać słone przekąski, z czego chętnie skorzystały dzieci premiera. Chwila relaksu w rodzinnym gronie na pewno świetnie zrobi nie tylko dzieciom Mateusza Morawieckiego, ale również samemu szefowi rządu.

Premier Mateusz Morawiecki niewątpliwie jest bardzo zapracowany. Jeszcze wczoraj jeździł po Polsce i przedstawiał założenia Polskiego Ładu, które mają ułatwić życie rolnikom. Dziś znalazł jednak czas, żeby zabrać dzieci do kina. Ignaś i Magda musieli świetnie bawić się na filmie "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Rabuś z pociągu", który opowiada historię o młodych detektywach.

Nie przegap: Mateusz Morawiecki wyjawił prawdę o swojej mamie. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach

Dzieciom udało się też namówić premiera na słone przekąski. Całe szczęście, że Mateusz Morawiecki wybrał się z pociechami do kina właśnie dziś. Dzięki temu dzieci mogły chrupać chipsy podczas seansu. Choć kina otwarte są już od 21 maja, to właśnie od dziś działalność w instytucjach kultury i rozrywki działalność wznowiła gastronomia. Zobacz, jak dzieci premiera bawiły się w kinie.

Super Raport 11.06 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM w Warszawie), Sedno Sprawy: Paweł Wdówik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE