Prezes TVP z żoną na koncercie. Joanna Kurska w eleganckiej kreacji. Gala konkursu Chopinowskiego

2021-10-22 11:12
Koncert Chopinowski: Agata Duda w złocie i stylowa żona Kurskiego
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Koncert Chopinowski: Agata Duda w złocie i stylowa żona Kurskiego

W czwartek odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród XVIII Konkursu Chopinowskiego, a po niej koncert laureatów. Na scenie Opery Narodowej w Warszawie swoje umiejętności zaprezentowali pianiści, których podziwiali znamienici goście. Wśród nich była para prezydencka, ludzie kultury i sztuki, a także szef TVP Jacek Kurski z żoną Joanną Kurską.

Uroczysty koncert po XVIII Konkursie Chopinowskim odbył się w czwartek wieczorem w Warszawie. W Operze Narodowej zgromadzili się miłośnicy muzyki. Nie zabrakło osób ze świata kultury, sztuki, ale i polityki. Honorowe miejsce w loży zajęła para prezydencka, Andrzej Duda i Agata Duda, która olśniła piękną kreacją. Pierwsza dama wybrała na koncert bogato zdobioną, bladoróżową suknię ze złotymi haftami, do której dobrała paseczek i szpilki w jasnym kolorze oraz okrągłą torebkę. Na wieczornej gali, z której transmisję można było zobaczyć w Telewizji Publicznej, nie zabrało też prezesa TVP Jacka Kurskiego. Warto zaznaczyć, że sam konkurs przez wszystkie dni zmagań pianistów można było śledzić na antenie TVP Kultura.

Szef TVP w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że transmisja Konkursu Chopinowskiego to wielkie wyzwanie: - Jestem dumny z tego, że Telewizja Polska wypełnia tutaj swoją misję w tak spektakularny sposób. Jeszcze nigdy nie było tylu godzin transmisji na żywo. Każdy mógł to zobaczyć. W online wielomilionowa widownia, na TVP Kultura kilkaset tysięcy dziennie. To absolutny fenomen - powiedział Jacek Kurski. Przy okazji wspomniał, że muzyka Chopina zainteresowała już nawet jego malutką córeczkę: - Kiedy w domu oglądaliśmy TVP Kultura, nasza półroczna córka Anna Klara słuchała i widziałem po twarzy, że jej się bardzo podobało - powiedział z uśmiechem.

Joanna Kurska, żona prezesa TVP postawiła na klasykę. Wybrała paryski styl

Prezes TVP Jacek Kurski na uroczysty koncert wybrał się w towarzystwie żony Joanny Kurskiej. Pani Joanna postawiła w swojej stylizacji na absolutną klasykę, czyli czerń i biel. Wybrała długą czarną suknię, a do niej białą bluzkę, stylizowaną na koszulę. Wyglądała bardzo elegancko i stylowo, jej stylizacja nawiązywała do paryskiego szyku. ZDJĘCIA Z WIECZORU ZOBACZCIE W NASZEJ GALERII PONIŻEJ:

Sonda
Czyja stylizacja podoba się Tobie bardziej?
Jacek Kurski: W domu prezesa TVP rozbrzmiewa muzyka Chopina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE