Andrzej Duda nie umie używać łopaty? Agata Duda w szoku! Hit internetu [WIDEO]

2020-09-19 10:59 maks
Andrzej Duda
Autor: Twitter

Koalicja rządząca się sypie, zdaniem niektórych całkiem się posypała. Jest rządowe przesilenie, być może czekają nas wcześniejsze wybory. W takiej sytuacji, gdy może dojść do zmiany władzy, wszystkie oczy zwrócone są na prezydenta RP. W sieci hitem stało się nagranie, gdy głowa państwa sadzi drzewo. Próbuje sadzić, bo mu to nie wychodzi.

Senat jest w rękach  opozycji, ale jej przewaga jest mała. W Sejmie nie ma już (podobno) koalicji rządzącej, ale opozycja jest za słaba, by przejąć władzę. Jedni mówią o wcześniejszych wyborach, inni o rządzie mniejszościowym, a nawet zmianie premiera. W sytuacji tak bardzo kryzysowej nie jest zaskoczeniem, że wszyscy myślą – co na to Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej? Bo głowa państwa to nie tylko pierwszy obywatel, reprezentujący kraj za granicą, nie tylko zwierzchnik sił zbrojnych, ale też polityk z największym społecznym mandatem, mającym konstytucyjnie stabilizować sytuację. Właśnie w sytuacjach kryzysowych. Nic więc dziwnego, że w związku z politycznym kryzysem wszystkie oczy kierują się na Pałac Prezydencki. Na razie jednak nie ma jednoznacznego stanowiska Prezydenta w sprawie rządowego przesilenia.  Hitem internetu stało się natomiast nagranie, gdzie Andrzej Duda z małżonką Agatą sadzić chce drzewo. Nagranie to mogłoby służyć pokazaniu, że „nad wszystkim czuwa gospodarz”, jednak problem w tym, że Prezydent z sadzeniem drzewa sobie kompletnie nie radzi. A konkretnie – nie radzi sobie z… wbiciem łopaty w ziemię. Widzimy coraz bardziej zdenerwowanego Prezydenta, który siłuje się z narzędziem. „Nawet z łopatą sobie nie radzi”, „niech zajmie się jednak nartami” – internauci nie szczędzili Andrzejowi Dudzie złośliwości.

Super Raport 18.09 (Goście: Jacek Ozdoba - wiceminister klimatu, Solidarna Polska; Marek Sawicki - PSL oraz onkolog prof. Szczylik)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze