Przepychanka słowna Krystyn! Pawłowicz Kontra Janda!

2016-01-26 3:00 KS
Janda, Pawłowicz
Autor: fotomontaż "SE"

Mogłoby się wydawać, że kobieta kobietę, a do tego w podobnym wieku, zawsze zrozumie. Ale nie w tym przypadku! Mowa o Krystynie Jandzie (64 l.), która dopiekła Krystynie Pawłowicz (64 l.). Aktorka wyznała, że ostre słowa, jakie padają z ust poseł PiS, są skutkiem jej. ostrego klimakterium! Co na to Pawłowicz? - Nie obchodzi mnie ta emerytowana aktorka! - mówi oburzona posłanka w rozmowie z "Super Expressem".

To już prawdziwa wojna między obiema paniami!

- Jestem z Ursusa. Pani Pawłowicz też, obie mamy na imię Krystyna, może nawet chodziłyśmy do jednej szkoły. Nie ośmieliłabym się jednak tak zachowywać. Przypuszczam, że ta kobieta ma klimakterium w ostrym stadium. I ja to znam: uderzenia gorąca, nieopanowane ruchy. Tylko ja na to biorę plastry. Jeżeli na Polskę ma wpływać klimakterium Krystyny Pawłowicz, to ja przepraszam - powiedziała w rozmowie z "Newsweekiem" Krystyna Janda, dyrektor Teatru Polonia w Warszawie.

To jej odpowiedź na to, skąd u Pawłowicz tak ostry język. Kiedy zadzwoniliśmy do Krystyny Pawłowicz z prośbą o komentarz do słów aktorki, ta zbytnio się nimi nie przejęła.

- Rozmawiajmy o Polsce, a nie o jakiejś emerytowanej aktorce! Ona mnie w ogóle nie obchodzi. Nie obchodzi mnie również to, co ona opowiada. Są bardzo ważne ustawy PiS w Sejmie, rozmawiajmy o tym, rozmawiajmy o naszym kraju! - skomentowała w rozmowie z nami posłanka PiS.

Zobacz: OSTATNI program Tomasza Lisa. RELACJA NA ŻYWO

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze