Publicznie i WULGARNIE zaatakował Szumowskiego! "Spier***"

2020-04-06 11:48 Paula
Minister Zdrowia Łukasz Szumowski
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Minister Zdrowia Łukasz Szumowski

To się nie mieści w głowie! Znany na Twitterze bloger i publicysta Piotr Wielgucki, który publikuje jako Matka Kurka, zaatakował w wulgarnych słowach ministra zdrowia oraz szefa kancelarii premiera. Nie spodobało mu się to, że rządzący zalecają pozostanie w domach na święta i nie organizowanie rodzinnych spotkań. Swoje zdanie wyraził w internecie.

W sobotę odbyła się specjalna konferencja szefa kancelarii premiera Morawieckiego, czyli ministra Michała Dworczyka oraz ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Szefa KPRM zapytano wprost, jaka jest rekomendacja rządu jeśli chodzi o wyjazdy na święta wielkanocne do rodzin. Minister odpowiedział jasno: - Tu jest rekomendacja jednoznaczna, powinniśmy maksymalnie ograniczyć przemieszczenie się, to jest oczywiście poważny problem i poważne wyzwanie, bo Święta Wielkiej Nocy są takim czasem, kiedy zwykle spotykaliśmy się z rodzinami, kiedy Polacy podróżowali miedzy miastami, ale (...) staramy się chronić życie ludzkie - odpowiedział.

Minister zdrowia dodał natomiast od siebie: - To są święta nowego życia i oby takie były, i postarajmy się, żeby były symbolem życia, a nie epidemii, która może zdziesiątkować nas, jeżeli zintensyfikujemy nasze kontakty międzyludzkie. WIĘCEJ O TYM - TUTAJ

Niestety, nie wszyscy mają zamiar rozważyć rekomendację rządzących dotyczącą Wielkanocy. Wśród nich znalazł się znany bloger Matka Kurka, który w wulgarnych słowach skomentował wypowiedzi polityków: - Panie @michaldworczyk
powiem, krótko. Spier*** Pan. Wsiadam w samochód i przywożę moją Mamę i Babcię na Święta. Powtórzę. Spier*** Pan i przekaż to samo @SzumowskiLukasz - napisał bloger na Twitterze. Jego słowa zwróciły uwagę internautów, którzy przyznali, że takie słowa są niewłaściwie, a rząd nie zakazuje, ale rekomenduje pewne zachowania w związku ze świętami. 

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze