STOPA posła PiS robi furorę w sieci! ZDJĘCIE

2016-06-19 21:18
Stopa posła PiS robi furorę w sieci! ZDJĘCIE
Autor: fotomontaż "SE"

W weekend Internet z szybkością światła obiegło zdjęcie stopy posła PiS Dominika Tarczyńskiego. Polityk w sobotę opublikował na Twitterze fotografię, na której widać jego stopę na tle Pałacu Kultury i Nauki. - Weekendowy relaks w pięknej stolicy... - podpisał zdjęcie. Internauci od razu zaczęli mu wypominać, że bawi się i wydaje pieniądze na zbytki.

Stopa posła wynurzona ze spienionych wód jacuzzi, w tle pięknie oświetlona przez słońce wieża PKiN, na innym zdjęciu widok na piętrzące się w centrum stolicy wieżowce. Takie zdjęcia na Twitterze umieścił w sobotę parlamentarzysta, a wszystko podpisał krótko: - Weekendowy relaks w pięknej stolicy... Ktoś, coś w Warszawie? Dziś świętujemy! Oczywiście wielu użytkowników interesowało od razu to, czy poseł Dominik Tarczyński pluskał się w ciepłej wodzie za własne pieniądze, czy nie. Od razu zaczęli wypominać, że Prawo i Sprawiedliwość samo wytykało Platformie, że jej politycy wydawali grube tysiące na smakowite ośmiorniczki i drogie wina, pławiąc się w luksusach za publiczne pieniądze. A poseł Tarczyński? Na pytanie jednego z użytkowników Twittera: - to za własne czy służbowo? Pytam, bo razi. Wolę pokorę i efektywną pracę od chwalenia się próżnością, odparł: - Polecam moje oświadczenie majątkowe ;) - uciął krótko poseł.


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE