Kim jest Sylwester Latkowski, autor filmu "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy"?

2021-01-13 19:13 eib
Sylwester Latkowski
Autor: AKPA Sylwester Latkowski

Sylwester Latkowski, kim jest autor filmu "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy"? 54-letni reżyser jest autorem filmów dokumentalnych. Sylwester Latkowski jest byłym redaktorem naczelnym "Wprost". Już w środę (13.01.2021) będzie można zobaczyć premierowo nowy film Sylwestra Latkowskiego "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy", który zostanie wyemitowany o godzinie 20:35.

Spis treści

  1. Sylwester Latkowski: Kim jest autor filmu: "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy"?
  2. Premiera filmu Latkowskiego "Taśmy Amber Gold". Gdzie i o której oglądać dokument?
  3. "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy": Gdzie, kiedy i o której godzinie będzie premiera filmu?

Sylwester Latkowski: Kim jest autor filmu: "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy"?

Sylwester Latkowski urodził się 13.07.1966 roku w Elblągu, gdzie ukończył technikum mechaniczne o profilu obróbka skrawaniem. Po maturze próbował dostać się na na studia do łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera, jednak bez powodzenia.

Latkowski to znany polski reżyser filmów dokumentalnych, takich jak: "Blokersi", "Gwiazdor" (o Michale Wiśniewskim z Ich Troje), "Klatka", "Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku" i "Pedofile". 

Pierwszy film Sylwestra Latkowskiego, zatytułowany "To my, rugbiści" powstał po 19-miesięcznym pobycie mężczyzny w więzieniu. Tam właśnie 54-letni dziś mężczyzna, poznał rugbistę Jakuba Szymańskiego, z pomocą którego dotarł do świat sportowców klubu Arka Gdynia.

Zobacz koniecznie: Premiera filmu Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"

Premiera filmu Latkowskiego "Taśmy Amber Gold". Gdzie i o której oglądać dokument?

- W 2019 roku zapadł wyrok w tej sprawie i dla wielu oznacza to koniec afery Amber Gold. Nie dla mnie. To będzie moja opowieść. Obejrzyjcie film i już sami ułóżcie sobie układankę - zapowiedział Sylwester Latkowski.

"Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" jest nowym filmem Sylwestra Latkowskiego. Ma on ujawnić nieznane kulisy afery Amber Gold. Dziennikarz zdradził, że dysponuje wieloma nagraniami, które mają rzucać nowe światło na sprawę Amber Gold.

Sprawdź: Żona twórcy Amber Gold SZALAŁA za pieniądze OSZUKANYCH. Szczegóły afery

Dokument Sylwestra Latkowskiego o Amber Gold to dwugodzinny film mówiący o wynikach śledztwa, które autor miał prowadzić przez ostatnie osiem lat.

"Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy": Gdzie, kiedy i o której godzinie będzie premiera filmu?

"Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" Sylwestra Latkowskiego zobaczyć będzie można w środę, 13.01.2021, o godzinie 20:35 na antenie TVP1 i TVP Info.

Detektyw Rutkowski o filmie Latkowskiego: Sylwek, mam nadzieję, że masz dowody. Zajmę się sprawą
Najnowsze
KOMENTARZE