Tajemnica małżeństwa Szydło. Dla wielu to prawdziwy wstrząs

2020-11-21 7:54 CHA
Tajemnica malzenstwa Szydlo
Autor: redakcja se Tajemnica malzenstwa Szydlo

Beata Szydło to jedna z najbardziej znanych i przy okazji lubianych przedstawicielek polityki. Nic dziwnego, że wielu bacznie śledzi także doniesienia dotyczące jej życia prywatnego. Od 1987 roku Beata Szydło jest żoną historyka Edwarda Szydło. Okazuje się, że ich małżeństwo skrywa pewną tajemnicę, o której niewielu pamięta. Niewątpliwie dla większości osób ta historia może wydawać się nieprawdopodobna i szokująca.

To naprawdę zaskakująca historia! Okazuje się, że Beata Szydło w młodości uwielbiała łamać wszelkie stereotypy. Przyszła premier była bowiem zapalonym sportowcem, a dyscypliny, którymi się parała były iście męskie. Szydło (wtedy Kusińska) była znakomitą zawodniczką drużyny piłki ręcznej. Ten, kto oglądał kiedyś mecz szczypiorniaka wie, że na parkiecie bywa naprawdę ostro… i brutalnie. Jednak o dziwo, to nie dzięki piłce ręcznej Szydło odmieniła swe życie. Zaważyła wszak na tym piłka nożna! Mało kto pamięta o tej historii ze studiów. Wraz z grupą znajomych Szydło pojechała w góry. Na miejscu zorganizowano mecz. Niestety zawodników było zbyt mało, więc postanowiono „zrekrutować” ich również wśród pań. Padło na Beatę Szydło. Wysportowana studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego odznaczała się na boisku wielką walecznością. W końcu zdobyła mistrzowską bramkę, co zwróciło uwagę przystojnego Edwarda. Ponoć był pod wielkim wrażeniem! I tak piłką Szydło trafiła nie tylko do bramki, ale i do serca! Parą są do dziś, mają dwóch synów. W przyszłym roku państwo Szydło będą świętować 34. rocznicę ślubu. Jak widać, sport to nie tylko zdrowie, ale i bywa, że miłość.

ZOBACZ TEŻ: Nie uwierzysz, kim z wykształcenia jest Beata Szydło. Niezwykły zawód! Mało kto o tym wie

Super Raport 20.11 (Goście: Leszek Miller - były premier, Prof. Jerzy Stępień - były I Prezes TK oraz Maciej Karczyński - były rzecznik KSP i ABW)
Najnowsze
KOMENTARZE