Takiej reakcji Borys Budka się nie spodziewał. Chodzi o imprezę u dziennikarza

2021-09-21 20:35
Borys Budka
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Borys Budka

Borys Budka był jednym z polityków zaproszonych na imprezę urodzinową Roberta Mazurka. Teraz pod jego ostatnim postem na Twitterze widać nieprzychylne reakcje internautów. Czy mógł przewidzieć takie przytyki?

Borys Budka, Władysław Kosiniak-Kamysz, Jadwiga Emilewicz, Łukasz Szumowski, Tadeusz Cymański, Michał Dworczyk, Marek Suski to tylko niektóre osoby widoczne na zdjęciach opublikowanych „Fakcie”. Ta grupa polityków brała udział w obchodach 50. Urodzin dziennikarza RMF FM, Roberta Mazurka. W czasie imprezy, czyli 17 września o 21:50, powinni być obecni na posiedzeniu Sejmu. Co wię1)cej, posłowie pytani przez „Fakt” o powód swojej nieobecności nie wspomnieli o imprezie. - Miałem prace związane z przygotowaniem konwencji. Zajmowaliśmy się tym wspólnie z posłami Siemoniakiem i Neumannem – powiedział dziennikowi Borys Budka. Teraz polityk PO postanowił odnieść się na swoim Twitterze do sytuacji Turowa. - Za ich upór, bezmyślność i totalną niekompetencję zapłacą wszyscy Polacy. 2,3 mln złotych dziennie to dopiero początek. A wystarczy po prostu przestrzegać prawa – napisał. Wśród komentarzy dało się znaleźć kilka uszczypliwości dotyczących imprezy. „Jak na razie to my, podatnicy, płacimy za to, że w czasie pracy Sejmu balujesz z PiS-owcami na imprezie u Mazurka”, „Toż to żadna nowość. W lokalu sejmowym panowie nieustannie ze sobą wódkę piją. Gdyby tylko obsługa mogła mówić...”, „W sejmie to inna sprawa. Tu masz problem wiarygodności dziennikarskiej i balowania w czasie pracy Sejmu” – czytamy. Czy Borys Budka spodziewał się takich przytyków?

Zobacz: Szumowski z Budką na imprezie u znanego dziennikarza. Wybuchł wielki skandal

Sonda
Co sądzisz o zachowaniu polityków?
Express Biedrzyckiej Budka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE