Szumowski z Budką na imprezie u znanego dziennikarza. Wybuchł wielki skandal

2021-09-21 8:59
Łukasz Szumowski, Borys Budka, Michał Dworczyk
Autor: SUPER EXPRESS (2) Łukasz Szumowski, Borys Budka, Michał Dworczyk

Łukasz Szumowski i Borys Budka na jednej imprezie? Wybrańcy narodu zamiast słuchać w Sejmie szefa NIK Mariana Banasia, wybrali balangę. I to jaką! W piątkowy wieczór politycy władzy i opozycji bawili na okrągłych urodzinach znanego dziennikarza. Na co dzień, w świetle kamer ich przepytuje, a po godzinach... Prawdziwy skandal!

Politycy nie raz pokazali, że ciężka praca nie jest dla nich. Wszyscy pamiętamy, jak podczas obrad Sejmu beztrosko oglądali mecz. Ostatnio dostali ogromne podwyżki, ale nawet to nie zmieniło ich podejścia do wykonywanych obowiązków.

Nie przegap: Posłowie dostali podwyżki, sprawdziliśmy jak pracują. Niebywałe! Mamy nagranie

Okazuje się, że w piątkowy wieczór, zamiast siedzieć w Sejmie, wolą balować na urodzinach znanego dziennikarza. Balujących posłów, ministrów, byłych polityków wypatrzył dziennik "Fakt". Okazja rzeczywiście była nie byle jaka - to w końcu okrągłe, 50. urodziny znanego dziennikarza Roberta Mazurka. Kto był na imprezie? Łatwiej napisać, kogo nie było.

Nie przegap: Gwiazda TVN w tarapatach! Wyciekły maile Dworczyka i wszystko się wydało

Przez urodziny Mazurka przewinęła się plejada znanych twarzy: Borys Budka, Władysław Kosiniak-Kamysz, Marek Suski, Tadeusz Cymański, Łukasz Szumowski, Paweł Poncyljusz, wicepremier Piotr Gliński, Sławomir Neumann, Paweł Zalewski, Janusz Cieszyński, prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego - Adam Lipiński, były rzecznik PiS Adam Hofman, Tomasz Siemoniak czy Jadwiga Emilewicz. Jak tłumaczyli się wybrańcy narodu z nieobecności w Sejmie podczas wystąpienia prezesa NIK? – Miałem prace związane z przygotowaniem konwencji. Zajmowaliśmy się tym wspólnie z posłami Siemoniakiem i Neumannem – powiedział "Fatkowi" Borys Budka. – Byłem już zapoznany ze wszystkimi komentarzami w tej sprawie. Dlatego nie chcę wyjaśniać przyczyn swojej nieobecności w Sejmie – uciął Tadeusz Cymański.

Pod sondą prezentujemy zdjęcia posłów podczas jednego z ostatnich posiedzeń Sejmu

Sonda
Czy politycy powinni balować na urodzinach dziennikarzy?
Czy politycy powinni dostać podwyżki? Zdania Polaków podzielone
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE