W sieci pojawiło się zdjęcie Anity Werner sprzed 20 lat. Poznalibyście?

2021-06-18 11:32
Anita Werner
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Anita Werner

Anita Werner rozpoczęła karierę w TVN24 w 2001 roku, czyli od samego początku istnienia stacji. W tym czasie widzowie mogli ja podziwiać ją jako prowadzącą wielu programów: "Dama pik", Prosto z Polski", "Studio 24", "Studio Europa" czy "Magazyn 24 godziny". Jednak to "Fakty" TVN przyniosły Anicie Werner wyjątkową popularność i sympatię widzów. Zawsze perfekcyjnie przygotowana i nienagannie wystylizowana z chłodnym profesjonalizmem przedstawia najważniejsze informacje. Aż nie do wiary, jak wyglądała na początku kariery.

Anita Werner kojarzy się przede wszystkim z krótką blond fryzurą, w jakiej od wielu lat występuje przed kamerą. Zawsze z kamienną twarzą relacjonuje wszystkie wydarzenia, przez co może wydawać się nieco chłodna. Wystarczy jednak zajrzeć na jej media społecznościowe, by przekonać się, ze wesołą, serdeczną osobą. Ostatnio Anita Werner postanowiła pochwalić się ujęciem wykonanym 20 lat temu, gdy dopiero zaczynała swoją pracę w TVN24. Trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła. Najwięcej uwagi przykuwają jej włosy. W takiej fryzurze, jak na starym zdjęciu, nie widzieliśmy jej od bardzo dawna.

Nie przegap: Anita Werner w króciutkich szortach. Obnażyła całą prawdę, tak naprawdę wyglądają jej nogi

Anita Werner 20 lat temu

Anita Werner jako 20-kilkulatka nosiła wówczas o wiele dłuższe włosy w brązowym kolorze, związane w ciasny kucyk. Trzeba przyznać, że wyglądała bardzo poważnie, zwłaszcza w połączeniu z białą bluzką i brązową marynarką w prążki.

Zobacz: Anita Werner w króciutkich szortach. Obnażyła całą prawdę, tak naprawdę wyglądają jej nogi

Dziś Anita Werner prezentuje się zupełnie inaczej. Zamiast grzecznego uczesania postawiła na kobiece, nieco drapieżne krótkie cięcie. Także dobór strojów się zmienił - marynarki odeszły w niepamięć, teraz najczęściej można ją oglądać w eleganckich sukienkach lub bluzkach o ciekawych dekoltach. Jedno się jednak nie zmieniło - dziennikarka dziś zachwyca urodą tak samo, jak 20 lat temu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze