Wałęsa BIJE się w piersi i w końcu to robi: Rodacy, przepraszam...

2019-10-10 8:56 PJ
76. urodziny Lecha Wałęsy
Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS 76. urodziny Lecha Wałęsy

Bohaterem ostatnich dni w polityce zdecydowanie jest Lech Wałęsa. A wszystko przez ogromne zamieszanie, jakie wprowadza. Nie dość, że wywołał oburzenie swoją oceną zmarłego niedawno Kornela Morawieckiego, to później nie wiadomo dlaczego, napisał, że w zbliżających się wyborach poprze Kosiniaka-Kamysza. W końcu jednak postanowił wszystko wyjaśnić i przeprosił Polaków.

Lech Wałęsa ostatnio jest na ustach wszystkich! A to za sprawą swoich wypowiedzi i emocjonalnych wpisów. Były prezydent niemal każdego dnia wywołuje burzę! Wałęsa postanowił jednak na spokojnie wszystko wyjaśnić i wyprostować. Umieścił na Facebooku wpis, w którym bije się w piersi i przeprasza Polaków. - Rodacy przepraszam , jeszcze raz wyjaśniam - napisał Wałęsa. I zaczął tłumaczyć, co miał na myśli w swoich ostatnich komentarzach dotyczących wyborów parlamentarnych: - Dla Was można zrobić wiele z Wami niewiele ,,to słowa Marszałka. Czy jeszcze raz potwierdzą się ? Dla Was można zrobić wiele z Wami niewiele ,,to słowa Marszałka. Czy jeszcze raz potwierdzą się? Wałęsa wytłumaczył też, że nie chciał wystawić Koalicji Obywatelskiej, ani uderzyć w platformę Obywatelską, nie miał takich zamiarów. Jedyne co zamierzał, to wspomóc Polskie Stronnictwo Ludowe: - Nie atakowałem PO , natomiast wykazywałem jak doszło do popierania przez masy PIS u i na jakich bohaterach Widząc problemy PSL chciałem podać im pomoc. To są prawdziwe motywy moich poczynań - podkreślił. 

DOWIEDZ SIĘ: Kim był bezdomny od samochodów Rydzyka? Oto jego SEKRET

ZOBACZ: Komorowski HUKNĄŁ Wałęsę! Najgorsza ZNIEWAGA

Burza wokół słów Lecha Wałęsy na temat zmarłego Kornela Morawieckiego. Jak do tego odnoszą się politycy? Posłuchaj materiału Agaty Sulińskiej: