Wiceminister zaskakuje. "Muszę zdradzić pewną tajemnicę Zjednoczonej Prawicy"

2020-09-27 13:03 SAN
Paweł Szefernaker
Autor: Facebook Paweł Szefernaker

"Z punktu widzenia debaty publicznej opozycja w ogóle nie rozmawia o tym, jak Polakom powinno się żyć lepiej, co zrobić. My ten program realizujemy i cieszę się, że Polacy to docenili, wybrali program PiS. Musimy teraz zrobić wszystko, żeby Polaków w tej kwestii nie zawieść – mówił Szefernaker na antenie Polsat News.

"Muszę zdradzić pewną tajemnicę Zjednoczonej Prawicy. Nie chciałem tego robić, ale muszę. Pan Kierwiński mnie do tego wywołał" - powiedział wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Szefernaker. 

"Z punktu widzenia debaty publicznej opozycja w ogóle nie rozmawia o tym, jak Polakom powinno się żyć lepiej, co zrobić. My ten program realizujemy i cieszę się, że Polacy to docenili, wybrali program PiS. Musimy teraz zrobić wszystko, żeby Polaków w tej kwestii nie zawieść – mówił Szefernaker."

Polityk dodał także, że "z punktu widzenia politycznego bardzo się cieszę, że żyjecie wielopoziomowymi konstrukcjami, kto, kogo, gdzie". - "Wybraliście twarz rządu Ewy Kopacz na twarz swojego klubu" - powiedział do polityków PO, który był obecny na porannym programie "Śniadanie w Polsat News". 

"Jeśli twarz rządu Kopacz ma być nową jakością w polityce… Cicho trzymaliśmy kciuki za pana Tomczyka i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, że człowiek, który w ramach przymusowej relokacji chciał ściągnąć do Polski niezliczoną liczbę uchodźców, dziś jest nową twarzą PO - mówił Szeferneker.

Najnowsze