Wojciech Cejrowski wali w PiS jak w bęben! "Nie wolno..."

2020-05-31 8:54 ABR, ZPL
Wojciech Cejrowski
Autor: Grąbczewski

Znany podróżnik i komentator poczuł się rozżalony na Prawo i Sprawiedliwość i bez ogródek opowiada, o co ma żal dla partii Jarosława Kaczyńskiego, której do niedawna wiernie kibicował. Chodzi o to, że ugrupowanie oszukało wyborców.

– W mojej ocenie PiS odszedł od katolicyzmu – żali się Wojciech Cejrowski na Facebooku. Po chwili dodaje, że PiS-owi wolno wykonać taki manewr, ale nie wolno oszukiwać ludzi, że partia jest po stronie kościoła.

Nowy spot wyborczy PiS. Atak Trzaskowskiego i łzy Hołowni [WIDEO]

Co sprawiło, że Cejrowski nie wierzy we wspieranie kościoła przez PiS? Ostatnie wydarzenia. Przypomnijmy: Policja zatrzymała 365. pielgrzymkę z Łowicza na Jasną Górę. Pielgrzymi przeszli tylko kilkadziesiąt kilometrów. Oskarżono ich o naruszenie zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii COVID-19.

Zdaniem Cejrowskiego, są też inne dowody na to, że PiS przestał wspierać kościół katolicki. Chodzi o brak działań w sprawie zaostrzenia przepisów aborcyjnych oraz o jeszcze jedną sprawę, którą podróżnik wymienił na Facebooku. – Obrona sędziego, który prowadził niemoralne życie z mężczyzną – dodał celebryta.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup gazetę

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.