Nowy spot wyborczy PiS. Atak Trzaskowskiego i łzy Hołowni [WIDEO]

2020-05-30 20:31 ABR
Spot wyborczy PiS 2020
Autor: ABR Spot PiS promujący Andrzeja Dudę

Nowy spot wyborczy PiS. W spocie, który ma zwiększyć szanse na reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy PiS wskazało korzyści ze zgodnej współpracy rządu i prezydenta. Dzięki niej stworzono program Rodzina 500 plus, przyznano emerytom trzynaste świadczenia oraz zagwarantowano pomoc dla przedsiębiorstw w kryzysie. Na filmie widać alternatywę dla Dudy: płaczącego Szymona Hołownię oraz Rafała Trzaskowskiego, który zapowiada ograniczenie programów w TVP.

Nowy spot wyborczy PiS. „Praca, nie kłótnie” – tak brzmi hasło wyborcze Andrzeja Dudy zaprezentowane dziś w nowym spocie. Wideo miało premierę podczas krótkiej konferencji w internecie. Na filmie słychać głos lektora, który informuje, że dzięki udanej współpracy rządu i prezydenta Polacy zyskali ważne programy socjalne: Rodzina 500 plus, trzynaste emerytury i tarcze antykryzysowe. Według PiS nie byłoby to możliwe, gdyby rząd i prezydent byli z osobnych obozów politycznych.

POLACY chcą, aby Duda i rząd mówili jednym głosem. Ekspert. "Jak we wrestlingu"

Nowy spot PiS

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

– Opozycja to chaos. Skutki tego chaosu widać w pracach Senatu. To izba obstrukcji – twierdzi Adam Bielan, europoseł, rzecznik sztabu Andrzeja Dudy.

Podczas konferencji PiS wykorzystało wyniki sondażu wykonanego przez Instytut Badań Pollster na zlecenie Super Expressu. Zapytaliśmy respondentów, czy prezydent powinien współpracować z rządem w kluczowych sprawach. 63 proc. ankietowanych odpowiedziało na „tak”.

 Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup gazetę online

 

Najnowsze