Wybory 2020. Wiedźmin wywiesił na domu baner. Wiemy, kogo poprze [WIDEO]

2020-06-12 19:15 PMar
Michał Żebrowski
Autor: Akpa Michał Żebrowski

Jedną z najbardziej znanych kreacji Michała Żebrowskiego jest wcielenie się w rolę wiedźmina Geralta z Rivii. Aktor wielokrotnie pokazywał, że interesuje go sytuacja w naszym kraju i właśnie zadeklarował, na kogo odda głos w nadchodzących wyborach prezydenckich. Co więcej, swojego kandydata zdecydował się wesprzeć wieszając na swoim domu jego baner wyborczy. Na opublikowanym na jego Instagramie filmie uwagę zwraca również fakt... sporej ilości siwych włosów na głowie Żebrowskiego.

Michał Żebrowski nie krył nigdy swoich krytycznych poglądów względem rządów Zjednoczonej Prawicy. Nie krył on również dużej radości z faktu, że Koalicja Obywatelska zdecydowała się wymienić swojego kandydata na prezydenta (Małgorzatę Kidawę–Błońską zastąpił Rafał Trzaskowski). Już kilka dni temu na profilu Żebrowskiego pojawiło się zdjęcie, na którym pochwalił się zebranymi podpisami poparcia dla tej kandydatury. Obaj panowie znają się od dziecka i chodzili razem do szkoły podstawowej. Co więcej, zakończenie edukacji wcale nie zakończyło ich przyjaźni.

Zobacz także: Wybory 2020. Gigantyczny sukces Trzaskowskiego. Na Dudę padnie blady strach!

Teraz na swoim Instagramie pochwalił się, że wspierając Trzaskowskiego zawiesił baner z jego wizerunkiem na swoim domu na Podhalu. Jakby tego było mało, w nagraniu zapewnił, że skoro ma już to doświadczenie za sobą, to jest skłonny pomóc każdej osobie, która chciałaby przymocować do ściany podobny baner. Jak zadeklarował, "ten baner ma znaczenie".

Rafał Trzaskowski w Poznaniu. Przemówienie. Wybory Prezydenckie 2020
Najnowsze
KOMENTARZE