Z Pałacu Prezydenckiego wypłynął sekret Agaty Dudy. Będzie się o tym mówić [WIDEO]

2019-04-03 8:45 LIKP
Pierwsza dama Agata Duda znokautowała prezydenta
Autor: Igor Smirnow / KPRP

Każdy człowiek na swoje słabości i tajemnice. Przy okazji 47. urodzin Agaty Dudy wypłynął pewien sekret dotyczący pierwszej damy. Wszyscy mogli się dowiedzieć, co uwielbia żona Andrzeja Dudy. Wyszło też na jaw - co akurat nie jest zaskoczeniem - że najlepiej swoją małżonkę zna sam prezydent. Trudno się dziwić, bo Dudowie w tym roku obchodzić będą 25. rocznicę ślubu. Parą natomiast są już ponad 28 lat!

2 kwietnia Agata Duda odchodziła swoje 47. urodziny. "Agata Kornhauser-Duda uwielbia słodycze i niespodzianki, a kto zna lepiej żonę niż jej mąż 🙂 Przyłączając się do urodzinowych życzeń od Prezydenta, życzymy Pierwszej Damie wiele radości, energii i niezmiennej satysfakcji z codziennych obowiązków" - czytamy na twitterowym profilu W Pałacu Prezydenckim, gdzie znajdują się mnie oficjalne informacje z Kancelarii Prezydenta RP.

KTO DOPROWADZIŁ AGATĘ DUDĘ DO SZEWSKIEJ PASJI? ZOBACZ

HISTORIA MIŁOŚCI ANDRZEJA DUDY. CZYTAJ TU

Na pewno informacja o zamiłowaniu Agaty Dudy do słodyczy wywoła dyskusję. W końcu - jak wiadomo - słodkie smakołyki do zdrowych nie należą. Na dodatek są kaloryczne i przyczyniają się do tycia. Na szczęście prezydentowa problemów z linią nie ma i jej figura cały czas zachwyca. Dlatego zapewne - od czasu do czasu - Agata Duda może pozwolić sobie na słodyczową chwilę zapomnienia.