Znana projektantka MIAŻDŻY wizerunek Agaty Dudy. „Dodatek do męża”

2019-10-21 11:39 CHA
Agata Duda w USA
Autor: Grzegorz Jakubowski KPRP Agata Duda w USA

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że pod adresem Agaty Kornhauser-Dudy zewsząd płyną słowa zachwytu. Chwalone są piękne stroje pierwszej damy, jej figura modelki, a także fakt, iż wybiera kreacje spod igły polskich projektantów. Ostra krytyka, jeśli chodzi o wizerunek prezydentowej praktycznie się nie zdarzała. Aż do teraz! Pod lupę żonę Andrzeja Dudy wzięła znana projektantka Lidia Kalita. Oj, prezydentowa może nie być zachwycona tymi słowami…

Dziennikarz portalu przeambitni.pl zapytał o styl Agaty Dudy, oraz amerykańskiej pierwszej damy - Melanii Trump. Panie miały okazję kilkukrotnie się spotkać, a przy okazji tych spotkań komentatorom nie umykały kreacje obu pań. Zazwyczaj bywały chwalone za to, jak wyglądają. Lidia Kalita jest jednak przeciwnego zdania.

- Przede wszystkim obie te panie nie wyrażają zbyt wiele emocji swoją twarzą. To jeśli chodzi o ich wygląd. Ubranie jest oczywiście ważne, ale równie ważne są osobowość oraz energia, która bije od osoby. Zarówno przypadku Agaty Dudy, jak i w przypadku Melanii Trump trudno mi powiedzieć, w jakim są momencie życia. Po prostu stoją jako dodatek do swoich mężów i nie ma znaczenia, w co się ubierają, bo po prostu ich nie widać – skrytykowała ostro projektantka gwiazd.

Co powinny zrobić, by zadowolić gust krytycznej ekspertki?

- Ta energia powinna wychodzić z zewnątrz – oceniła.