Żołnierz Kukiza w małżeńskim raju! Bajeczna podróż poślubna posła Szramki [FOTO]

2020-10-09 7:11
Paweł Szramka wraz z małżonką
Autor: Paweł Szramka Paweł Szramka wraz z małżonką. Podróż poślubna

Ach, co to była za podróż! Paweł Szramka (31 l.), poseł Kukiz'15, wraz ze świeżo poślubioną żoną Justyną (31 l.) udali się na miesiąc miodowy do egzotycznej Tunezji. - Jesteśmy ze sobą około półtora roku, ale wydaje nam się, jakbyśmy znali się o wiele dłużej. Świetnie się rozumiemy. Od początku wiedzieliśmy, że nadajemy na podobnych falach - powiedział "SE" poseł Szramka.

– Rozważaliśmy kilka kierunków podróży. Wybór niektórych z nich pokrzyżowały nam ograniczenia związane z koronawirusem. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Tunezję, w której rewelacyjnie spędziliśmy 10 dni. Naszym miejscem wypadowym był Hammamet – mówi Szramka. – Nasza podróż poślubna była dla nas zdecydowanie udanym przeżyciem. – dodaje jego małżonka. Na ślubnym kobiercu zakochani stanęli miesiąc temu. Co ciekawe, poznali się dzięki Pawłowi Kukizowi (57 l.).

Polityk nie kryje ekscytacji z powodu podróży i opisuje jej przebieg. - Podczas drugiej wycieczki, podziwialiśmy krajobrazy trzech rodzajów pustyni: skalistej, piaszczystej oraz solnej. Odwiedziliśmy Berberów, rdzennych mieszkańców Tunezji, którzy do dziś mieszkają w jaskiniach. Podczas tej wizyty zostaliśmy wytypowani do odziania się w Ich ślubne szaty, co możecie zobaczyć na zdjęciu. Wśród atrakcji była również przejażdżka quadem, podróż w siodle na dromaderach, a także podnosząca adrenalinę jazda jeepami po wzgórzach i wydmach, zakończona zwiedzaniem miasteczka, w którym kręcono „Star Wars” - mówi nam szczęśliwy i dodaje. - Ponadto w trakcie wyprawy mogliśmy podziwiać góry Atlas, a także spróbowaliśmy swoich sił, jako zbieracze daktyli w oazie palmowej. Byliśmy pod opieką Tunezyjskiego przewodnika, który świetnie mówił po polsku. Opowiedział On wiele ciekawostek z życia codziennego w Tunezji. Przybliżył też bardzo ciekawą i wielowątkową historię swojego kraju, kulturę oraz kwestie poszanowania praw kobiet - podsumował Szramka. 

Sandra Skibniewska 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE