Polacy są wściekli. 10 powodów, żeby nie oglądać meczów reprezentacji. Komentery [WIDEO].

2021-06-17 18:00
Polacy są wściekli.
Autor: Super Express 10 powodów, żeby nie oglądać meczów reprezentacji.

Niejeden telewizor wyleciał przez okno, niejeden kibic się wściekł, wielu popłakało. I po co? A gdyby tak nie być kibicem piłki nożnej i nie przeżywać dramatów? Adam Feder wybrał się na ulice w poszukiwaniu ludzi, którzy nie interesują się futbolem, nie oglądali meczu Polska–Słowacja. Oni w przeciwieństwie do kibiców są uśmiechnięci i zadowoleni z życia. Obejrzyj najnowsze Komentery i poznaj 10 powodów, żeby już nie oglądać polskiej piłki nożnej i być szczęśliwym człowiekiem.

Adam Feder wybrał się “strefy wolnej od piłki nożnej”, rozmawiał z ludźmi, którzy podali mnóstwo argumentów za tym, aby mecz Polska – Hiszpania spędzić z dala od telebimów i telewizorów. "Piłka nożna to głupia gra". "Przypomina mi ulubioną zabawę mojego psa. Kiedy rzucam mu piłkę, one też za nią gania" - usłyszał Adam Feder od przechodniów. “Oglądanie 22 gości, którzy popitalają za jedną piłką jest stratą czasu, lepiej ten czas spędzić z przyjaciółmi i posłuchać dobrej muzyki” - przekonuje Andrzej Zielak – Iwulski , właściciel jednej z warszawskich “stref wolnych od Euro”.

Napisz w komentarzu, czy zgadzasz się z ludźmi, którzy osiągnęli spokój i szczęście, bo nie oglądają polskich piłkarzy.

Okazuje się, że wielu ludzi, zamiast przeżywać kolejne porażki polskiej reprezentacji, wykorzystuje ten czas na zakupy w opustoszałych sklepach, odwiedzają baseny, czy teatry i doskonale się bawią. “Piłkę nożną mam mega w du**e” – usłyszał Adam Feder od jednego z przechodniów, który w trakcie meczu rozkoszował się dźwiękami koncertu w Filharmonii Narodowej.

Warto też zobaczyć: My już wiemy, czy Polska wyjdzie z grupy! Krzysztof, Wiktor i Olek wytypowali wyniki na EURO 2021 [WIDEO].

Obejrzyj ten materiał wideo i poznaj 10 powodów, żeby nie oglądać meczów polskiej reprezentacji. Recepta na szczęśliwe życie tylko w Komenterach!

“Mam w d… piłkę nożną”. Polacy są wściekli. 10 powodów, żeby nie oglądać meczów reprezentacji. Komentery [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE