My już wiemy, czy Polska wyjdzie z grupy! Krzysztof, Wiktor i Olek wytypowali wyniki na EURO 2021 [WIDEO].

2021-06-11 11:41
Wyniki Euro 2021!
Autor: Super Express Typujemy wyniki reprezentacji Polski na Euro 2021!

Czy Polska reprezentacja jak zwykle zagra na dużej imprezie trzy mecze, z czego pierwszy otwarcia, drugi o wszystko, a trzeci też przegramy, albo zremisujemy i nic nam to nie da? Adam Feder rozmawiał z najlepszymi, starannie wyselekcjonowanymi "ekspertami" i policzył prawdopodobieństwo wyjścia z grupy z matematykiem z Politechniki Warszawskiej. Właśnie tak poznaliśmy wyniki, które prawdopodobnie padną w meczach grupowych reprezentacji Polski i my już wiemy, czy Polska wyjdzie z grupy!

Najlepsi eksperci do spraw typowania meczów kręcą się wokół zakładów bukmacherskich. Adam Feder szukał tam "ekspertów", którzy cieszą się w okolicy szacunkiem i znani są z trafnego typowania. Krzysztof, pseudonim "Riczi" lat 58, Olek lat 24 i Wiktor lat 67 zgadzają się, że Polska wyjdzie z grupy. Jakie obstawili wyniki? Obejrzyj materiał wideo!

A czy Ty zgadzasz się z typami naszych "ekspertów"? Obstawiajcie wyniki meczów reprezentacji Polski w komentarzach!

Warto też zobaczyć: Adam Feder w akcji! Czy warto kupić tester żywności? Będziecie w szoku!

To jednak nie wszystko w Komenterach. Specjalnie dla nas matematycy z Politechniki Warszawskiej policzyli prawdopodobieństwo wyjścia z grupy reprezentacjiPolski, na podstawie historycznych wyników. Okazuje się, że na pierwsze lub drugie miejsce w grupie, które w 100% zapewnia awans, mamy 20% szans. Biorąc pod uwagę historyczne wyniki starć naszych reprezentacji, Hiszpanie mogą być pewni awansu, mają 80% szans. Lepiej od Polaków wypadli także Szwedzi i Słowacy. Więcej matematycznych wyliczeń i typów najlepszych "ekspertów" w Komenterach ! Zapewniamy: dzieje się!

Zobacz też: Tylko u nas! Coming out Justyny Klimasary. Młoda gwiazda lewicy wyznaje: "Jestem heteroseksualna". Komentery [WIDEO].

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE