Arsenio Puro

i

Autor: Arsenio Puro/FACEBOOK Arsenio Puro

Szokująca śmierć

Był gwiazdą "Mam talent!", umarł na scenie. Ludzie myśleli, że to część występu!

2022-10-19 12:20

Trudno w to uwierzyć! Arsenio Puro, magik, półfinalista hiszpańskiego odpowiednika programu "Mam talent!" zmarł na scenie w trakcie występu w Madrycie. Hiszpańskie media donoszą, że nagle upadł, jednak widzowie początkowo myśleli, że to element jego przedstawienia. Mężczyzny nie udało się uratować. Miał 46 lat.

To historia jak z makabrycznego filmu. W miniony weekend zmarł Arsenio Puro, komik, magik, który szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w hiszpańskim odpowiedniku programu "Mam talent!". Puro zachwycał swoimi występami zarówno jurorów, jak i publiczność - dotarł aż do półfinału edycji z 2019 roku. W sobotę, 15 października, występował na jednej z madryckich scen. Nagle, w czasie trwania przedstawienia, upadł na podłogę.

Nie żyje Arsenio Puro. Zmarł na scenie

Zgromadzona na widowni publiczność zaczęła się śmiać, myśląc, że to zabawny element show. Niestety, wkrótce okazało się, że wydarzyło się najgorsze. Gdy przez dłuższą chwilę nie wstawał, na scenę rzuciło się kilka osób, które chciały pomóc artyście. Wśród publiki było dwóch policjantów po służbie - natychmiast zaczęli resuscytować 46-latka. Niestety, w szpitalu został uznany za zmarłego. Powodem jego śmierci był atak serca. Podobno na kilka dni przed feralnym występem skarżył się na bóle w klatce piersiowej. 

Półfinalista "Mam talent!" umarł w czasie występu

Arsenio Puro zajmował się sztuką magiczną przez ponad 25 lat. Przyjaciele wspominają go jako wiecznie uśmiechniętego, ciepłego człowieka. "Wszyscy bardzo go lubili, był artystą, który do wszystkiego doszedł zupełnie sam. Miał na koncie tysiące występów. Pracowaliśmy razem od ponad 15 lat, ramię w ramię, co bardzo jednoczy " - mówił jego kolega, Jaque.

Sonda
Czy niebezpieczne pokazy w Mam Talent powinny być zakazane?
Lubań. Niebawem start procesu ws. śmierci pod dyskoteką.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany