Demi Lovato zaprojektowała wyjątkowy wibrator. "Wszyscy zasługujemy na orgazm"!

2021-11-09 13:29
Demi Lovato zaprojektowała wibrator. Wszyscy zasługujemy na orgazm!
Autor: TWITTER Gwiazda chwali się wibratorem "Różdżka Demi"

"Różdżka Demi" - tak nazywa się erotyczne cacko, które zaprojektowała piosenkarka Demi Lovato, a które właśnie trafiło do sprzedaży. - Nie ma nic bardziej wzmacniającego, niż wzięcie przyjemności we własne ręce - reklamuje swój wibrator artystka, która parę miesięcy temu była na ustach wszystkich po tym, jak opowiedziała o swoim spotkaniu z... kosmitami.

Demi Lovato raz po raz zaskakuje swoich fanów. Kilka miesięcy temu piosenkarka zrobiła swój coming out jako osoba niebinarna i ogłosiła, że chce, by używać wobec niej zaimków neutralnych płciowo. Z kolei jesienią tego roku opowiedziała o swoim spotkaniu z kosmitami, a później apelowała, by skończyć z nazywaniem ich "obcymi". Teraz szokuje po raz kolejny. Demi Lovato pochwaliła się niedawno, że na rynek trafił zaprojektowany przez nią wibrator. Niewielki, ale podobno niezwykle skuteczny żółty gadżet został nazwany "Różdżką Demi". - Chciałam stworzyć własną zabawkę erotyczną, aby usunąć piętno z przyjemności i przenieść twój związek seksualny na wyższy poziom - zachwala na Instagramie piosenkarka i dodaje pompatycznie, że "wszyscy zasługujemy na orgazm!".

Przeczytaj koniecznie: Szok! Wulkan wypluwa kamienie półszlachetne i tworzy piękne, piaszczyste plaże

Ojca Mateusza zabił wibrator

Zobacz zdjęcia Demi i jej wynalazku w galerii poniżej!

Jak donosi "Page Six", gadżet powstał we współpracy z internetową platformą sprzedaży zabawek erotycznych Bellesa Boutique. Wibrator jest określany jako pierwszy, ładujący się przez etui, w które jest opakowany. Ma osiem trybów wibracji i kosztuje 79 dolarów, czyli około 317 złotych. Kupilibyście?

Sonda
Gadżety erotyczne są potrzebne w związku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE