Dzieci napadły na dom z karabinem! Młodsze miało 12 lat, ostrzelały policję

2021-06-04 10:00
Mężczyzna miał przy sobie m.in. karabin maszynowy
Autor: IIIBlackhartIII/cc0/pixabay Mężczyzna miał przy sobie m.in. karabin maszynowy

Szok na Florydzie! Dwoje dzieci w wieku 12 i 14 lat włamało się do domu w Volusia County, a kiedy przyjechała policja, zaczęły strzelać z karabinów do funkcjonariuszy. Policjanci też otworzyli ogień i starsze z dzieci zostało ranne. Nicole Jackson (14 l.) i Travis O'Brien (12 l.) uciekli wcześniej z domu dziecka prowadzonego przez metodystów. Staną przed sądem i odpowiedzą za usiłowanie zabójstwa policjanta pierwszego stopnia i włamanie z kradzieżą z bronią w ręku.

Czegoś takiego policjanci z Volusii jeszcze nie widzieli! Dostali zgłoszenie od zaniepokojonych sąsiadów jednej z okazałych rezydencji, gdzie słyszano dźwięk tłuczonego szkła. Właściciela nie było wówczas w domu. Policjanci przyjechali na miejsce i okazało się, że rzeczywiście doszło do włamania. Jednak włamywaczami nie było kilku rosłych zbirów, a... dwoje dzieci. Nicole Jackson (14 l.) i Travis O'Brien (12 l.) uciekli wcześniej z domu dziecka prowadzonego przez metodystów. Policjanci wezwali ich do poddania się, a oni odpowiedzieli ogniem. Agresywna była zwłaszcza 14-latka.

NIE PRZEGAP: Kolejna księżna odchodzi z pałacu?! ODMAWIA powrotu z Afryki

Została postrzelona podczas wymiany ognia z funkcjonariuszami i trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. 12-latek poddał się sam. Nie wiadomo, dlaczego i jak włamali się do domu. Właściciel podejrzewa, że mogła ich sprowokować gwiazda szeryfa zdobiąca budynek. Nie jest też jeszcze jasne, skąd dzieci wzięły karabiny, jednak prawdopodobnie znalazły je dopiero w środku rezydencji, ponieważ właściciel sam jest posiadaczem kilku sztuk broni. Dzieci staną przed sądem i odpowiedzą za usiłowanie zabójstwa policjanta pierwszego stopnia i włamanie z kradzieżą z bronią w ręku.

NIE PRZEGAP:Surowy zakaz królowej Elżbiety II! Chodzi o brytyjskiego księcia

Gen. Grzegorz Gielerak: Nie będę apelował o szczepienie dzieci [Super Raport]
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze