McCann, DNA

i

Autor: East News, facebook.com McCann, DNA

"Ma niejasną przeszłość"

Julia z Polski to zaginiona Madeleine McCann? Rodzice zgodzili się na test DNA!

2023-02-22 12:45

Kilka dni temu cały świat obiegło sensacyjne wyznanie 21-letniej Polki, niejakiej Julii Faustyny. Młoda kobieta twierdzi, że jest zaginioną przed niemal 16 laty Brytyjką, Madeleine McCann, która jako czterolatka została uprowadzona. Polka twierdzi, że ma dowody na swoją tezę, choć są tacy, którzy zastrzegają, że dziewczyna ma "trudną przeszłość". Tymczasem rodzice Madeleine zgodzili się na test DNA!

Sprawa Madeleine McCann do dziś pozostaje zagadkowa. W 2007 roku, gdy dziewczynka z Wielkiej Brytanii miała 4 lata, pojechała wraz z rodzicami i rodzeństwem na wakacje do Portugalii. 3 maja wieczorem rodzice zostawili ją śpiącą w pokoju z razem z rodzeństwem (w ośrodku Praia de Luz) i poszli na kolację. Gdy wrócili małej nie było. Od tamtej pory trwają poszukiwania. Jedną z hipotez było to, że dziewczynkę porwał pochodzący z Niemiec przestępca seksualny. Podobno jest kilka osób, które rzekomo widziały kogoś, kto tej nocy szedł w okolicy z dzieckiem na rękach. Podejrzany to niejaki Christian Brückner, dziś 45-letni, który był złotą rączką w Praia de Luz w czasie zniknięcia Madeleine. Odsiaduje właśnie siedmioletni wyrok za zgwałcenie 72-letniej kobiety w tym samym ośrodku, którego dopuścił się we wrześniu 2005 roku.

Polka podaje się za zaginioną. "Ma brudną przeszłość"

Mniej więcej tydzień temu na Instagramie pojawiło się konto prowadzone przez 21-letnią Polkę, która przedstawia się jako Julia Faustyna. Konto nazywa się @iammadeleinemccann ("jestem Madeleine McCann"). Na profilu jest mnóstwo postów, w których kobieta próbuje udowodnić, że to ona jest małą Madeleine. "Mam podobne oczy, kształt twarzy, uszy, usta, miałam szparę między zębami jak Madeleine" - pisze i porównuje zdjęcia zaginionej z jej własnymi z dzieciństwa. Pokazuje też podobieństwa do rodziców McCann, oraz twierdzi, że jej oprawcą był niemiecki pedofil.

Julia Faustyna to mała Madeleine? Będzie test DNA

Julia utrzymuje, że z dzieciństwa pamięta niewiele, oprócz "wakacji w gorącym miejscu, gdzie była plaża i białe lub bardzo jasne kolorowe budynki z apartamentami". W rewelacje dziewczyny mało kto wierzy. Niejaka dr Fia Johansson, która najwyraźniej wie sporo o życiu Julii, a którą cytuje "New York Post", twierdzi, że młoda Polka potrzebuje pomocy, a jej przeszłość jest "trudna, brudna i chaotyczna". Mimo to rodzice Madeleine McCann podobno zgodzili się, by przeprowadzić badanie DNA. Mediom nie udało się z nimi skontaktować, jednak kilka miesięcy temu mówili, że "chociaż prawdopodobieństwo może być niewielkie, nie straciliśmy nadziei, że Madeleine wciąż żyje i ponownie się z nią połączymy". Czy Julia to ich córka?

Sonda
Czy sprawę zaginięcia Madelaine McCann uda się kiedykolwiek wyjaśnić?
Policyjny dron w akcji, zaginiona kobieta odnaleziona w środku lasu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany