Tragedia w markecie budowlanym. 13-miesięczna dziewczynka zmiażdżona przez wózek sklepowy

i

Autor: shutterstock

Dziecko nie żyje

Makabra w markecie budowlanym. Roczna dziewczynka zmiażdżona przez wózek sklepowy!

2022-12-04 16:15

Potworna tragedia w Niemczech. 13-miesięczna dziewczynka zmarła po tym, jak przewrócił się na nią wózek sklepowy załadowany płytami kartonowo-gipsowymi. Mała była z rodzicami w markecie budowalnym w okolicach Hanoweru. Wciąż nie wiadomo, jak doszło do tego, że wózek przygniótł dziecko. Sprawę wyjaśnia policja.

Dramat w sklepie budowlanym. Nie żyje maleńka dziewczynka

Do dramatycznych wydarzeń doszło w sobotę (3 grudnia) rano w jednym z marketów budowlanych w Garbsen koło Hanoweru. 13-miesięczna dziewczynka była tam z rodzicami na zakupach, gdy nagle przewrócił się na nią stojący obok wózek, załadowany płytami kartonowo-gipsowymi - podaje portal NDR. Ciężki ładunek przygniótł dziecko. Natychmiast rzucili mu się na ratunek rodzice i świadkowie zdarzenia. 

Tragedia w markecie budowlanym. "Nie wiadomo jak wózek przewrócił się na dziecko"

"Ratownicy, którzy szybko przybyli na miejsce zdarzenia, próbowali reanimować dziecko. Dziewczynka została następnie przetransportowana śmigłowcem do kliniki, gdzie wkrótce zmarła" - informuje z kolei "Bild". "Pogotowie udzieliło też pomocy rodzicom i klientom sklepu, którzy byli świadkami tego tragicznego zdarzenia. Prowadzone jest obecnie dochodzenie mające wyjaśnić dokładny przebieg wypadku, wciąż nie wiadomo dlaczego wózek się przewrócił" - komentowała rzeczniczka lokalnej policji.

Sonda
Czy boisz się o swoje dziecko?
Drogowy koszmar koło Elbląga. Nie żyją cztery osoby, w tym 4-letnie dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają