Strzelanina we włoszech nie zyja 4 kobiety

i

Autor: Shutterstock; Twitter/Augusto Amato Strzelanina we włoszech nie zyja 4 kobiety

Strzelanina na przedmieściach

Masakra na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej! Mężczyzna zastrzelił cztery kobiety

2022-12-11 13:18

Kłótnia na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej we Włoszech zakończyła się krwawą masakrą! Mężczyzna, który był skonfliktowany z częścią mieszkańców, wyciągnął broń i oddał strzały. Zginęły cztery kobiety! Do strzelaniny doszło przed barem "Il posto Giusto" na północnych przedmieściach Rzymu.

Masakra na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej we Włoszech! Strzelanina przez sąsiedzkie spory, 57-latek zabił cztery kobiety

Aż strach pomyśleć, że w taki sposób mogą zakończyć się spory na zebraniach wspólnoty mieszkaniowej! We Włoszech tego typu konflikty doprowadziły do masakry. Do tych przerażających zdarzeń doszło dziś, w niedzielę 11 grudnia przed godziną 10 rano. W dzielnicy Fidene położonej na północnych przedmieściach Rzymu odbywało się burzliwe zebranie wspólnoty mieszkaniowej. Sąsiedzi obradowali w altanie znajdującej się przed barem "Il posto Giusto". Z ustaleń "Corriere della Sera" wynika, że omawiano budżet wspólnoty mieszkaniowej. Nie jest jasne, czy to właśnie sąsiedzkie spory o pieniądze wywołały aż takie emocje. W pewnym momencie, na samym początku spotkania do altany wszedł znany już z kłótni na zebraniach 57-letni mężczyzna.

Strzelał do sąsiadów, zabił cztery kobiety. Świadkowie bohatersko go powstrzymali

Okazało się, że 57-latek jest uzbrojony. Wyciągnął broń i zaczął strzelać w kierunku sąsiadów z rzymskiej wspólnoty mieszkaniowej. Początkowo informowano o śmierci trzech kobiet i czterech osobach poważnie rannych. Potem podano, że jedna z poważnie rannych kobiet zmarła w szpitalu, co sprawia, że ofiar krwawej awantury na zebraniu sąsiedzkim jest już cztery. Napastnik został obezwładniony przez świadków zdarzenia, którzy bohatersko odebrali mu broń. Potem trzymający go mężczyźni poczekali na przyjazd policji. Mężczyzna został aresztowany.

Sonda
Czy masz dobre relacje ze swoimi sąsiadami?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Wakacje we Włoszech? Bez 8/14 nawet nie myśl o wyjeździe

Pytanie 1 z 14
Ile rodzajów makaronu wyróżnia się we Włoszech?
Ranił nożem sąsiada, potem chciał popełnić samobójstwo
Nasi Partnerzy polecają