Była żebraczką na ulicy. Wygrała na loterii miliony!

i

Autor: El País / JOAQUIN DE HARO RODRIGUEZ Była żebraczką na ulicy. Wygrała na loterii miliony!

Nagła odmiana losu

Matka pięciorga dzieci żebrała na ulicy. Wygrała na loterii miliony!

2022-08-10 9:20

Niewiarygodna odmiana losu biednej Hiszpanki! Niejaka Mercedes z miasta Alicante jednego dnia żebrała na ulicy o pieniądze na jedzenie dla pięciorga swoich dzieci, a drugiego była już milionerką. A wszystko dzięki wielkiemu szczęściu. Kobieta wygrała na loterii niemal półtora miliona euro.

Uliczna żebraczka wygrała 1,3 miliona euro. Niezwykła wygrana w Hiszpanii

Wiele osób gra regularnie na loterii, mając nadzieję, że nagła wygrana rozwiąże ich problemy finansowe w jednej chwili. Tak robiła także Mercedes, uboga kobieta z hiszpańskiego miasta Alicante. Mieszkała z mężem i pięciorgiem dzieci w skromnym mieszkaniu komunalnym w biednej dzielnicy Ciudad de Asis, gdzieś między autostradą i cmentarzem. Każdego dnia żebrała pod supermarketem, a od czasu do czasu kupowała los na loterii. Tego dnia siedziała przed telewizorem i sprawdzała wyniki losowania. "Wydaje mi się, że numery na ekranie są takie same, jak na moim losie" - powiedziała niepewnie, w pierwszej chwili nie dowierzając w to, co się wydarzyło. Uwierzyła dopiero, gdy zobaczyła na koncie wygraną. Było to aż 1,3 miliona euro!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?

Mercedes z Hiszpanii jednego dnia z żebraczki stała się milionerką. Co zrobiła po wygranej? To może szokować!

Życie Mercedes odmieniło się w jednej chwili, ale jak podaje hiszpański portal "Diario de Levante", ona sama pozostała dokładnie tą samą osobą, którą była przed wygraną. Jej pierwszym zakupem nie była limuzyna ani markowa torebka, ale kapcie, które kosztowały niespełna pięć euro. Wcześniej wydawały jej się za drogie... Mercedes chodzi nadal do tych samych barów, tych samych supermarketów i spotyka się z tymi samymi sąsiadami, którzy pomagali jej w potrzebie, kiedy była jeszcze biedna.

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."
Trump przegrał MILION DOLARÓW stawiając na wygraną Gołoty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany