Modelka bikini zabiła kochanka milionera! Wyszła na wolność po paru latach

i

Autor: Archiwum prywatne Modelka bikini zabiła kochanka milionera! Wyszła na wolność po paru latach

Morderczyni na wolności

Modelka bikini zabiła kochanka milionera! Wyszła na wolność po paru latach

2022-10-11 11:50

Słowacka top modelka, która zamordowała kochanka z zazdrości, cieszy się wolnością! Mayka Marica Kukucova (32 l.) sześć lat temu została skazana na 15 lat więzienia za zabójstwo Andrew Busha (+48 l.). Najwyraźniej sąd w Hiszpanii, gdzie gwiazdka odsiadywała wyrok, był dla niej bardzo łaskawy. O sprawie opowiada oburzona siostra ofiary.

Gwiazda Instagrama zastrzeliła kochanka, bo przyłapała go z inną! Sąd był dziwnie łaskawy dla pięknej Mayki

Kochanek milioner znudził się nią i ją zdradził, więc zastrzeliła go z zemsty! Mayka Marica Kukucova (32 l.) sześć lat temu została skazana na 15 lat więzienia za zabójstwo Andrew Busha (+48 l.). Słowacka modelka reklamująca kostiumy kąpielowe i brytyjski jubiler początkowo żyli jak w bajce. Lecz któregoś dnia Mayka Marica zastała ukochanego w ramionach 20-letniej Marii Korotajewej w letniej rezydencji na Costa del Sol. Padły strzały. Kukucova twierdziła przed sądem w Maladze, że działała w samoobronie. Jednak podczas procesu dowiedziono, że modelka bikini celowo i z zimną krwią oddała strzały w głowę Andrew Busha, a motywem była zazdrość. Afekt został uznany za okoliczność łagodzącą, ale 26-letnia wtedy Kukucova trafiła za kratki na 15 lat. Od tamtej pory minęło sześć lat. Jakie było zdumienie siostry zamordowanego Brytyjczyka, gdy pewnego dnia weszła na Instagramowe konto skazanej modelki i zobaczyła świeżutkie zdjęcia prosto z plaży! Rachel Bush (49 l.) przetarła oczy ze zdumienia.

Wypuścili morderczynię z więzienia po sześciu latach. Zabiła z zazdrości, dziś beztrosko opala się w bikini

Mayka Marica Kukucova najwyraźniej wyszła zza krat i opala się w bikini, nie szczędząc swoim obserwatorom seksownych fotek. Kobieta opowiedziała o sprawie dziennikarzom "Daily Star". Okazało się, że modelka wyszła na wolność warunkowo. Najwyraźniej sąd w Hiszpanii, gdzie gwiazdka odsiadywała wyrok, był dla niej bardzo łaskawy i uznał, że niezrównoważona morderczyni nie stwarza zagrożenia dla społeczeństwa. "Rozumiem, że ona jest na warunkowym i jej wyrok nie został odwołany, ale to niedorzeczne, że ktoś zrobił to co ona i po tak krótkim czasie znowu chodzi po ulicach" - mówi oburzona Rachel Bush.

Sonda
Czy zabójstwo w obronie koniecznej powinno być karane?

Niektóre z tych słów mogą wprawić w osłupienie! Sprawdź, czy dogadasz się z rodowitym łodzianinem!

Pytanie 1 z 10
"Aplikować się" to inaczej...
Konrad Skolimowski po premierze „Dziewczyn z Dubaju”: Połowa instagramowych celebrytek to zwykłe k***