Demi Moore

i

Autor: AKPA, demimoore/INSTAGRAM Demi Moore

Opadły nam szczęki!

Nie uwierzysz jak wygląda 60-letnia Demi Moore. "Wreszcie czuję, że żyję!" [ZDJĘCIA]

2022-11-11 15:30

Demi Moore, jedna z największych gwiazd Hollywood, niezapomniana m.in. z ról w "G.I. Jane" i "Uwierz w ducha", 11 listopada skończyła 60 lat. Aktorka, która doświadczyła w życiu wielu traumatycznych chwil, twierdzi, że dopiero teraz tak naprawdę czuje, że żyje. Patrząc na jej zdjęcia trudno uwierzyć, że przekroczyła już sześćdziesiątkę. Gwiazda wygląda obłędnie!

Jej historia jest tragiczna. Dorastała w przemocowym domu, w wieku 15 lat została zgwałcona przez kolegę matki, która rzekomo miała za to dostać 500 dolarów. "Za tyle mnie sprzedała" - napisała w swojej książce aktorka. W wieku 18 lat na złość mamie wyszła za mąż za starszego o 12 lat piosenkarza, Freddy'ego Moore'a. Małżeństwo nie przetrwało, ale Demi zachowała sobie po nim nazwisko. Przez kolejne lata zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Potem poznała Bruce'a Willisa, z którym doczekała się trzech córek, a jej kariera nabrała rozpędu po hitowym "Uwierz w ducha", gdzie partnerowała Patrickowi Swayze'mu. Jej mocną pozycję w Hollywood przypieczętował jednak dramat "Niemoralna propozycja".

Demi Moore za tę rolę dostała majątek!

Potem był "Striptiz", za który skasowała rekordową wówczas gażę 12,5 mln dolarów, a potem...  na jakiś czas zniknęła. Od 2003 roku romansowała z młodszym o 15 lat Ashtonem Kutcherem, z którym w końcu stanęła na ślubnym kobiercu, jednak i ten związek się posypał. Wygląda jednak na to, że dopiero teraz Demi nareszcie poczuła szczęście. 

Demi Moore nie może się doczekać kolejnych lat życia

Gwiazda, która 11 listopada skończyła 60 lat przyznaje, że właśnie teraz, chyba po raz pierwszy w życiu, czuje, że żyje. "Jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek, nie mogę się doczekać siódmej dekady życia" - przyznaje. Trudno jednak uwierzyć, że Moore ma na karku sześćdziesiątkę. Wygląda po prostu bosko!  Zobaczcie naszą galerię!

Sonda
Czy Demi wygląda na 60 lat?
40. urodziny braci Mroczków z M jak miłość! Rafał świętował bez Marcina w gronie gwiazd