Bruce Willis cierpi na demencję, Alain Delon rozważa eutanazję. Smutne losy wielkich gwiazd

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Bruce Willis cierpi na demencję, Alain Delon chce eutanazji. Dramaty amantów kina!

2022-03-23 12:28

Wielu kinomanów z pewnością zastanawia się, dlaczego w ostatnich latach legenda "Szklanej pułapki" bierze udział w marnych produkcjach. Odpowiedź jest smutna: Bruce Willis cierpi na demencję i póki może gra we wszystkim, w czym się da, by zarobić na spokojną emeryturę. Alain Delon z kolei zmaga się z powikłaniami po udarze i zdecydował się na eutanazję. "Człowiek ma prawo odejść w spokoju" - mówi.

Plotki o tym, że Bruce Willis cierpi na demencję pojawiły się przed rokiem, z problemem jednak gwiazdor zmaga się podobno już od kilku lat. Teraz sytuacja zdaje się być jasna - doniesienia o chorobie kultowego aktora potwierdzają jego współpracownicy. 67-latek zmaga się z postępującą utratą pamięci i właśnie w tym smutnym fakcie krytycy upatrują poważnej zmiany, jaka nastąpiła w karierze byłego męża Demi Moore. Jak pisze "New Zeland Herald", od około dwóch lat Willis masowo produkuje filmy, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy, póki jeszcze jest w stanie grać. Tylko w 2022 roku swoją premierę będzie miało w sumie 11 filmów z udziałem gwiazdora, z czego większość to kino klasy "B". "W samym 2021 roku zagrał aż w 8 projektach, za które został doceniony specjalną kategorią na Złotych Malinach. Trochę przykre, a nawet bardzo niesprawiedliwe" - pisze bloger Ponton Movie i dodaje, że informacja o końcu kariery Willisa akurat w tym momencie, jest tym bardziej smutna. "Nie tak powinny odchodzić legendy, ale pamiętajmy o ikonicznych, genialnych kreacjach".

CZYTAJ TAKŻE: Bogate przyjaciółki błagają kochankę Putina: "Zmuś go, by zakończył wojnę". Kabajewa jak Ewa Braun?

Hotplota.pl: Bruce Willis nakrywa półnagą córkę; Jason Derulo łamie zęby

Przykre wieści płyną też ze Szwajcarii, gdzie obecnie mieszka francuski aktor, amant kina Alain Delon. 86-letni gwiazdor przed trzema laty przeszedł poważny udar mózgu. Jakiś czas temu w wywiadzie dla TV5 Monde przyznał, że jest zwolennikiem eutanazji i poważnie bierze ją pod uwagę.

"Jestem za, bo po pierwsze mieszkam w Szwajcarii, gdzie eutanazja jest możliwa, a także dlatego, że uważam ją za najbardziej logiczną i naturalną rzecz. Od pewnego wieku, od pewnego momentu mamy prawo wyjść z tego po cichu, bez przechodzenia przez szpitale, zastrzyki czy inne rzeczy" - cytuje go Le Point.

Syn aktora, Anthony, w niedawnej rozmowie z dziennikarzami RTL potwierdził, że jego tata rzeczywiście rozważa eutanazję. Przyznał też, że poprosił, by syn był z nim w czasie procedury. 

CZYTAJ TAKŻE: Michał Bajor wyznaje: Poddam się eutanazji

Sonda
Czy eutanazja na życzenie chorego powinna być legalna w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany